CLAAS ARION 430' A UFAK BİR MODİFİYE YAPILMIŞ(EDİRNE)...!!!

Arkadaşlar bu fotoğrafları Edirne Lalapaşa' da galericilik yapan Kuruoğlu Ticaret çekmiş. Kendileri ikinci el ve sıfır CLAAS traktörlerinin yoğun bir şekilde satışını yapmaktalar. Bende bu fotoğrafları internette görünce sizlerle paylaşmak istedim. Fotoğraftaki traktör CLAAS ARION 430 sanırım Edirne' deki serviste traktöre televizyon tesisatı bağlamışlar. Kuruoğlu Ticaret' te orada çekmiş. Traktör belkide sitemizde üye olan Murat arkadaşımızında olabilir. Emin değilim. Ama bu güzelliği görünce paylaşmadan edemedim...;)

77153c720.jpg

1376nlh20.jpg

8958nla20.jpg

932455720.jpg

661237i20.jpg

01013cb20.jpg

6806klm20.jpg

SON

[move][size=24pt]First CLAAS...!!![/size] *098*-[/move]

Ynt: CLAAS ARION 430' A UFAK BİR MODİFİYE YAPILMIŞ(EDİRNE)...!!!

tokmakcı link=topic=39317.msg340865#msg340865 date=1297723998' Alıntı:
güzel olmuş bu traktör bende olsa daha neler yaparım neler :D buda bişi mi
tşkler erkan abi :)

Bende de olsa geldiği ilk hafta içinde her tarafından modifiye kokar hâle gelirdi. Bizim Ares ' i gören bir daha dönüp bakıyor. Şaşırıyorlar. Bunada öyle bir modifiye yapmak lâzım. Böylede çok ilgi çeker. Ama biraz diğerlerinden farklı olmak lâzım...;)

SmhGwz link=topic=39317.msg341397#msg341397 date=1297787689' Alıntı:
ulen bu motoru yine resimleri gördüm ama satılıkmıydı yoksa sitedemi gördüm aklıma gelmiyor:)
tşkler ;)

Bu fotoğrafları ben intoko.com ' dan aldım. Orada görmüşsündür. Bu Kuruoğlu Ticaret CLAAS meraklısı bir galeridir. Edirne ' de çok ikinci el ve sıfır CLAAS satıyor. Gördükleri traktörlerinde böyle fotoğrafını çekiyorlar. Bazen ikinci el ilanlarına koyuyorlar. Bu traktörüde görünce çekmişler. İkinci el CLAAS traktörünüz değerinde alınır diye ilan vermişler. Fotoğraflarıda orada kullanmışlar. Fuarda galeri sahibiyle tanışmıştım. Kartını vermişti. İkinci el CLAAS olursa arayın demişti...:D

alipasalierkan link=topic=39317.msg341404#msg341404 date=1297787891' Alıntı:
Bu fotoğrafları ben intoko.com' dan aldım. Orada görmüşsündür. Bu Kuruoğlu Ticaret CLAAS meraklısı bir galeridir. Edirne' de çok ikinci el ve sıfır CLAAS satıyor. Gördükleri traktörlerinde böyle fotoğrafını çekiyorlar. Bazen ikinci el ilanlarına koyuyorlar. Bu traktörüde görünce çekmişler. İkinci el CLAAS traktörünüz değerinde alınır diye ilan vermişler. Fotoğraflarıda orada kullanmışlar. Fuarda galeri sahibiyle tanışmıştım. Kartını vermişti. İkinci el CLAAS olursa arayın demişti...:D
Benimde jeton sonra düştü baktım ilanı buldum öylemiş ama böyle meraklı galericiler ii olur pazarda canlılık gelir ;)
http://intoko.kijiji.com.tr/c-Oto-Diger-Vasita-Tarim-Araclari-CLAAS-TRAKTORLERiNiZ-DE-ERiNiN-UZERiNDEN-ALINIR-KURUO-LU-TiCARET-W0QQAdIdZ260676859

güzel paylaşım. trakya bölgesinde genellikle claas kullanılıyor sanırım baksana yer-gök claas

sayman link=topic=39317.msg341424#msg341424 date=1297788869' Alıntı:
güzel paylaşım. trakya bölgesinde genellikle claas kullanılıyor sanırım baksana yer-gök claas

Trakya ' da yoğunluk sıralaması yaparsak. Silivri, Çorlu, Edirne, Tekirdağ, Çatalca ve Kırklareli şeklinde olur.

Ağır abi link=topic=39317.msg341571#msg341571 date=1297799574' Alıntı:
Artık bu gidişle traktörlerde tv opsiyonel olacak :) yapsa yapsa bunu ilk erkunt yapar :D

Erkunt ' ların Lüks serilerinde bildiğim kadarıyla TV, VCD ve kamera olması lâzım. Ama opsiyonel mi bilmiyorum? Yeni seriler ilk çıktığında Çorlu fuarında üzerlerinde vardı. Hatta Ersan abinin paylaştığı fotoğraflarda da olması lâzım.

mura link=topic=39317.msg342585#msg342585 date=1297893124' Alıntı:
erkan bende olmayan resimleri bulmuşsun helal

Traktörün sizin olduğunu tahmin etmiştim. Önden hidrolikli olduğundan dolayı. Fakat sizin fotoğraflarda plakası ve ön camdaki film gibi şeyleri yoktu. Yinede emin olmadan kesin konuşmadım.