kendinden motorlu ilk yerli yem karma mkinası bağsan hidrolik helal konya !.. :)

Ynt: kendinden motorlu ilk yerli yem karma mkinası bağsan hidrolik helal konya !.. :)

orası belli olmaz yaa ne büyük çiftlikler var ilgilenen olur bence ama keşke yemide kendisi yükleyebilse sırtına.. şase komple 50NC gibi geldi bana :D

Ynt: kendinden motorlu ilk yerli yem karma mkinası bağsan hidrolik helal konya !.. :)

murat_saribas link=topic=39369.msg341610#msg341610 date=1297801891' Alıntı:
20000 veya 30000 tl ye beş para etmeyen yem karma makinası alanlar var ne yani bunu alamazlarmı
Bunlar bizi asar murat gardas. Üre torbasiyla 10 kere iner cikardim samanliga. Simdi balye ciktida yine biraz rahatladik. Ilerde 500 hayvanimiz olursa aliriz 2 tane turbolu moturlu olanindan.)))

satocan58 link=topic=39369.msg341613#msg341613 date=1297802082' Alıntı:
Bunlar bizi asar murat gardas. Üre torbasiyla 10 kere iner cikardim samanliga. Simdi balye ciktida yine biraz rahatladik. Ilerde 500 hayvanimiz olursa aliriz 2 tane turbolu moturlu olanindan.)))

arkadaş senin bi çiftliğe gidip incelemeni isterim yem karma makinasını değil ama içine katılanları

benim hayvan başına vermiş olduğum yem saman slaj küspeyi falan yem karma makinası kullanan arkadaşlar daha az kullanıyor karışmasıda cabası önceden babam yemliğin önünde karıştırırdı hepsini sonra yemliğe dökünce hayvanlar hiç slajı samanı iteklemezdi şimdi zor geldiğinden samanı döküp üstüne slaj onun üstyüne yemi döküp hayvanları takınca üsteki yemi yiyen hayvanlar altına kadar deşiliyor yalanmı arkadaşlar

ertac sahın link=topic=39369.msg341608#msg341608 date=1297801868' Alıntı:
gecen denk geldı banada bu alet ... bıraz guldum ... bu konya ıyıce çin e benzemeye basladı... ;D

MADE IN KONİA diyon yani zuha-*-s zuha-*-s tipini bari biraz düzgün yapsalar toplama gibi duruyo kabin kutu kola gibi ;D

anayurtlu link=topic=39369.msg341622#msg341622 date=1297802530' Alıntı:
MADE IN KONİA diyon yani zuha-*-s zuha-*-s tipini bari biraz düzgün yapsalar toplama gibi duruyo kabin kutu kola gibi ;D
konia ;D ;D
hacimmet link=topic=39369.msg341635#msg341635 date=1297802983' Alıntı:
okadarda çok para değilmiş hibeyle felan olsa hesaplı alınabilir
demi abi hesaplı işin içinde olanlar bilirr..

Hurda 50nc motoru ve şaseyi iyi değerlendirmişler ama çakmadan da beter duruyo sanki bir kaportacı amatör olarak yapmış gibi tipe biraz daha özen ister.Paylaşıma tşk.

olsun arkadaşım konyalılar yapar çakma felan iş görecek birşeyler yapmışlar yeter helal bizim topraklara güzel paylaşım volkii

doganbey1 link=topic=39369.msg341988#msg341988 date=1297847376' Alıntı:
:D Volkan on numara paylaşım:D Konia malı:D
eywallh ;D
ranger link=topic=39369.msg342004#msg342004 date=1297849234' Alıntı:
Hurda 50nc motoru ve şaseyi iyi değerlendirmişler ama çakmadan da beter duruyo sanki bir kaportacı amatör olarak yapmış gibi tipe biraz daha özen ister.Paylaşıma tşk.
emre devamı gelir bukadar olduktan sonra çakma makma işgörür ;D
BASAYEV link=topic=39369.msg342102#msg342102 date=1297856893' Alıntı:
olsun arkadaşım konyalılar yapar çakma felan iş görecek birşeyler yapmışlar yeter helal bizim topraklara güzel paylaşım volkii
sende şımarma hemen konyada yapıldı diye adam belki konyalı değildir ;D eyvallh kardeş..

güzel bir alet arkadaşlar düşünsenizyz yem karma+traktör zaten 0 yem karma ve 2. el bir traktörün
maliyetini 35 tl den aşağı düşüremezsiniz birde % 50 kırsal alan kalkınma destsğinden yararlanılsa
gerçekten mükemmel bir çalışma olmuş olur.benim ençok ilgimi çeken hidrostatik şanzınanı onu nasıl yaptılar acaba
özelliklerinde 2 ileri 1 geri hidrostatik diyor. helal olsun konya sanayisine, tebrikler. alk-*s

Biraz da yakışıklı olsaymış tam olacakmış :) Çok pahalı değil arkadaşlar,traktörüm var diye hesap etmeyin,bu işte kullanacağınız traktör+yem karma romorkunu hesap edin,en kötü aynı para eder.

volkan olum ben şımarmam bizim topraklar yapar diyorum kesin gonyalıdır :D