Biledder yaktın beni:D Goble videoları

Ynt: Biledder yaktın beni:D Goble videoları

alipasalierkan link=topic=39379.msg342397#msg342397 date=1297879570' Alıntı:
Güzel paylaşım Doğancan. Dedeninde maaşallahı var. Yalnız biraz sürme işini ters yapmışsınız. Tarlanın üst tarafına doğru giderken sürülen yerin solundan gidiyorsunuz. Aslında iz kalmaması için ve düzgün sürüm olması için sağından gitmeniz lâzım. Keşke tarlayı ikiye bölüp ortadan başlayıp dışarı doğru iki parça şeklinde sürseydiniz. O zaman daha güzel bir sürüm olurdu. Başlarda da ileri geri uğraşmazdınız. Sanırım biraz traktöründe acemiliği var. Ama yakında çözersiniz. Tümosan' da iyi gidiyor.

Örnek Vidyo:
Turk Fiat 70-66 DT & Güngör M.22 For Action ...Turkey Part 2
Sağolasın aga. Traktörün acemisiyiz ama zamanla bu acemilik ortadan kalkar. Normalde öyle yaparız fakat burada çok farklıydı. mesela tarlanın bir kısmı önceden buğday ekildi fakat çıkmadı ve yer basık. üst kısmı çok çamur. bizde böyle bir şey denedik:D
apoxlost link=topic=39379.msg342404#msg342404 date=1297880048' Alıntı:
dedenin maşallahı var çalışan demir paslanmazmış ondan olsa gerek geçlere taş çıkartıyor
Dedem zamanında çok çalışmış ve hala da çalışıyor. 10 yaşındayken 150 büyükbaş hayvanla dağda bayırda kırda beraber kalırmış. Çobanlar bırakınca sürüyü benim büyük dede dedemi yollarmış hayvanlara. Hayvanlardan sonra 25 sene kahvecilik yapıyor. 35 yaşında babasından meydanda dayak yiyor. Nedeni ise kahveden ayrılacak abisine devredecek. Bir gün daha müsade istemesi. Keşandan anannemin köyüne gidiyolar. Ordada 10 seneyi geçik bahçecilik yapıyorlar. Sonra tekrar Keşana gelip çifçiliğe başlıyor:D

konuyu biraz geç gördüm kusura bakma bi kaç gündür siteye giremiyorum
güzel paylaşım dedeninde maşallahı var ihtiyar delikanlı
biraz erken davranmışınız goble çekmede yer baya yaş böle yerlerde goble çok çiğniyor yer beton gibi oluyor sonra

ysfecem35 link=topic=39379.msg343129#msg343129 date=1297966181' Alıntı:
doğan tümocanın hayırlı olsun ,allah kaza göstermesin .dedeninde maşallahı var,allah uzun ömürler versin ...
Teşekkür ederim sağolun. Amin Allah sizlere de uzun ömür versin. Bilederimede bana çok lazım:)
vale link=topic=39379.msg343139#msg343139 date=1297968174' Alıntı:
güzel videolar kardeşim. epey zaman harcamışsın videolara ,,eline sağlık dedene de saygılar, kafa dengi birine benziyo
eyvallah abi. evet dedem tam kafa dengi biridir. bizim ilçede dedem sayesinde herkesi tanıdım. ve herkeste bizi muhteşem ikili die bilir ;D
_ÖzGüR_ link=topic=39379.msg343146#msg343146 date=1297968875' Alıntı:
konuyu biraz geç gördüm kusura bakma bi kaç gündür siteye giremiyorum
güzel paylaşım dedeninde maşallahı var ihtiyar delikanlı
biraz erken davranmışınız goble çekmede yer baya yaş böle yerlerde goble çok çiğniyor yer beton gibi oluyor sonra
valla Özgür yerler biraz yaş ama üstündeki otu öldürmezsek sonra vay halimize:D şimdi goble çekiyoruz, ilerleyen zamanda da çizeli çektikmi toparlar kendini. sonrada bi aysan ek gitsin:D