IRTEM UD 4000 Diskli Buğday Mibzeri

Ynt: IRTEM UD 4000 Diskli Buğday Mibzeri

sağolasın adamlar mibzeri doldururken motoru bile istop etmedi biz olsak durur durmaz hemen kontağı kapardık ve birşey daha bu avrupaya tarım işcisi olarak gidebilirmiyiz orada bir çiftlikte çalışabilir miyiz ?

Bulgaristanda Mazot 2.4 TL olduğu için olabilir.
Yurt dışında çalışma konusunda benim fikrimi sorarsan Memleketimizden daha güzel bir yer
tanımıyorum.Sadece bazı ekonomik şartlar iyileştirildiği taktirde (Bknz yukarıda yazdığım gibi
Mazot fiyatı gibi)memleketimiz cennet.

yav ülkemize birşey demiyorum ama adamların ekonomik şartları iyi olmazsa gidip orada çiftlikte işçi olsak tarla tapana baksak yeter bizim bu ülkede mazot o fiyata zor düşer adamlar aksine yükseldecez diye uğraşıyorlar baksana şimdide euro diesel diye bi halt çıkardılar

Yaw bulgaristanda bile durum böyleyse yaziklar olsun bize. ADamlardaki düzenege alete edevata bak. Su helezona bayildim hele. Gerci ha onu almisin ha 50 HP lik 0 motur.))) hatta belki daha pahalidir...Verdikleri emegin karsiligini alirlar insallah...

Arkadaşlar IRTEM şu anda 22 ülkeye ihracat yapmaktadır.
Bunların arasında Avustralya, G.Kore, Balkan ülkeleri, Rusya, Ukrayna, Afrika ülkeleri sayılabilir.
Türkiye tarım makinaları imalatında çok yol kat etti.