Garanti Bankası Ana Sponsorluğunda 'Tarla Günleri' Adana'da Yapılacak

Garanti Bankası, 5-8 Mayıs Tarihleri Arasında Adana ' da Düzenlenecek, 'Dlg - Öçp Tarla Günleri 2011 Fuarı'Nın Ana Sponsoru Olduğunu Açıkladı Garanti Bankası, 5-8 Mayıs Tarihleri Arasında Adana ' da Düzenlenecek, 'Dlg - Öçp Tarla Günleri 2011 Fuarı'Nın Ana Sponsoru Olduğunu Açıkladı.

Garanti Bankası, 5-8 Mayıs tarihleri arasında Adana ' da düzenlenecek, 'DLG - ÖÇP Tarla Günleri 2011 Fuarı'nın ana sponsoru olduğunu açıkladı Garanti Bankası, 5-8 Mayıs tarihleri arasında Adana ' da düzenlenecek, 'DLG - ÖÇP Tarla Günleri 2011 Fuarı'nın ana sponsoru olduğunu açıkladı.

Garanti Bankası ' ndan yapılan yazılı açıklamada, Alman Tarım Birliği (DLG) ve Önder Çiftçi Projesi ' nin (ÖÇP) birlikte kurduğu DLG Fuarcılık tarafından düzenlenecek fuarın, Tarım Bakanlığı, Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği ve Adana Çiftçiler Birliği ' nin desteğiyle gerçekleştirileceği bildirildi. DLG-ÖÇP Tarla Günleri 2011 Fuarı ' nda, 150 ' yi aşkın firmanın ürünlerini sergileyeceği belirtilen açıklamada, 50 binin üzerinde ziyaretçinin fuara beklendiği belirtildi.

-'TARIM, GARANTİ ' NİN ODAKLANDIĞI KONULAR ARASINDA'-

Garanti Bankası KOBİ Pazarlama Koordinatörü Esra Kıvrak, Türkiye ' de tarım sektörünün, yapısal sorunlarına rağmen kabuğunu kırarak, kapsamlı ve çok yönlü bir karakter kazandığını kaydetti. Garanti ' nin, tarımı, tarımsal işletmeler tarafından çağdaş yöntem ve araçlarla yapılan iktisadi bir faaliyet olarak gördüğünü, bu anlayışla, çiftlikten sofraya kadar tarımsal faaliyetin her aşamasına ve sektörün her kesimine yönelik finansal destek sağladığını vurgulayan Kıvrak, şunları söyledi:

'Tarım sektörü, Garanti Bankası ' nın odaklandığı konular arasında yer alıyor. Fuarı yenilikçi bir anlayışla düzenleyen DLG Fuarcılık ve Önder Çiftçi Projesi oluşumuyla tam da bu noktada buluşarak, çok önemsediğimiz güçlü bir sinerji yarattık. Tarla Günleri Fuarı, tarım fuarcılığına getirdiği yenilikçi anlayış ve öncülüğünün yanı sıra, sektörün dinamizmini sergilerken ülkemizde tarımın değişen karakterini yakalaması açısından da çok önemli bir işlev üstleniyor, Türk tarımının tüm kesimlerini bir araya getirerek, gerçek bir 'tarım marketi ' oluşturuyor. Bu yıl, Türkiye ' nin tarım merkezlerinden Adana ' da düzenlenecek Tarla Günleri ' nin, geçtiğimiz yıldan çok daha başarılı bir ivmeyle çıtayı daha yükseğe koyacağına inanıyorum.'

-YURT DIŞINDAN 5 BİN KİŞİ BEKLENİYOR-

DLG Fuarcılık Genel Müdürü Nezih Suyaran ise hedeflerinin, Türkiye ' de tarım fuarcılığının, çiftçi örgütünün düzenlemesi ve tarım sektörüne hizmet vermesi olduğunu söyledi. İlkini Tekirdağ ' da 2010 yılında gerçekleştirdikleri fuarda 99 katılımcı firma ve 26 bin 243 ziyaretçinin yer aldığı bilgisini veren Suyaran, ikincisini 5-8 Mayıs 2011 tarihleri arasında Adana ' da düzenleyecekleri fuara 140 firmanın katılacağını söyledi. Suyaran, 'Fuara, yurtiçinden en az 50 bin, yurt dışından 5 bin kişinin ziyaretçi olmasını bekliyoruz' dedi

Ynt: Garanti Bankası Ana Sponsorluğunda 'Tarla Günleri' Adana'da Yapılacak

aman garanti bankası ise sakın yaklaşmayın adını görsen uzaklaş.deniz,finans ve ak bank bunlar can yakan tefeci tefeci banka arştırabilirsiniz aglayan çiftçiden garanti beni yaktı dikkatli olun..

köylü link=topic=39389.msg342763#msg342763 date=1297928771' Alıntı:
aman garanti bankası ise sakın yaklaşmayın adını görsen uzaklaş.deniz,finans ve ak bank bunlar can yakan tefeci tefeci banka arştırabilirsiniz aglayan çiftçiden garanti beni yaktı dikkatli olun..
Köylü arkadaşım, anlaşılan garanti bankası seni bayağı üzmüş....ama bir fuara sponsor olmasıyla ne alaka ki...hem ayrıca bütün bankalar aşağı yukarı aynıdır...ziyaretçilere zorla kredi vermezler herhalde.. noo-*-s grin-*-s

köylü link=topic=39389.msg342794#msg342794 date=1297935982' Alıntı:
merak etme onlar öyle bir yöntemle agına düşürecegi avı punduna getir ve hop diye kapar.benden demesi demedi demeyin....
Kusura bakmayın da insanın hesabını bilmesi lazım yoksa sokaktan geçen adam bile tefeci.Babamızın hayrına kim kime yardım ediyor,yeri geliyor kardeşi bile adama kazık atıyor bankayı geçtim.Biz 4-5 senedir denizbankın üretici kartını kullanıyoruz mesela,hiçbir sıkıntı yaşamadık,ama takipçi ve bilgili olmak gerekli.Diğer bir yandan abimizin biri geçen sene garantiden kredi aldı,krediden dolayı tarlalarına sigorta yapıldı.Denk geldi dolu vurdu tarlaları,parasını almak için başvurdu yalnız yapılan sigortanın ne poliçesi var elinde ne de bir belge.Sonra da ortalığı yıktı dağıttı paramı vermiyolar şöyle böyle diye.Nasıl kendini savunacaksın peki elinde belge olmadan?Lafın özü araştırmak ve bilgi sahibi olmak şart.

Bu arada konuyla alaksız yere gittik ama denk gelmişken söyleyeyim dedim belki aynı şekilde mağdur olan arkadaşlar da vardır.Ben de çok katılmak istiyorum bu fuara,7sinde sınav var galiba ama eğer 8inde gidebilirsem gideceğim.Bence en azından 3-4 tane daha bu şekilde fuar olmalı.Görüp tecrübe etmek en güzeli

köylü link=topic=39389.msg342763#msg342763 date=1297928771' Alıntı:
Tefeciye bir şey diyen yok, adı üzeri tefeci, bizim itirazımız çifçinin yanındayız bankacıyız diyen tefeciler. noo*-*-

çiftçiyeşirin gözükmekiçin daha çok sponsor olur bunlar.elini ver kolunu koparırlar.şimdi yıl iyi kazanç iyi sponsor olurlar ALLLAH KORUSUN bi kurak bir afet olsun da ozaman gör garantiyi denizi akbankı finaası

köylü link=topic=39389.msg342888#msg342888 date=1297944845' Alıntı:
çiftçiyeşirin gözükmekiçin daha çok sponsor olur bunlar.elini ver kolunu koparırlar.şimdi yıl iyi kazanç iyi sponsor olurlar ALLLAH KORUSUN bi kurak bir afet olsun da ozaman gör garantiyi denizi akbankı finaası
Sponsor olmadan bu tarz organizasyonlar nasıl yapılacak acaba?Fuarlara giriş ücreti alınsa daha mı iyi olur?

bi çıkarı olmasa niye para harcayıp sponsor olacak vardır bi düşündüğü, biraz hayvan para etti garantide pastadan nasiplenmek istiyor galiba.

köylü link=topic=39389.msg342933#msg342933 date=1297951116' Alıntı:
sizin dediğiniz olsun garanti bankası sponsor olsun.yorum yok artık....

Kızmana gerek be dostum... ıh-*-s düzen böyle... sop-*-sa
sponsor olacak, reklamını yapacak...müşterisini bulacak... noo-*-s
Allah kimseyi bunların eline düşürmesin... ok-*-s

SmhGwz link=topic=39389.msg342761#msg342761 date=1297928618' Alıntı:
Geçen sene tekirdağda olmuştu bu sene de SAdece burdamı oluyor bu yoksa farklı illerdede olucakmı?
tşkler..
Bu sene sıra Adana ' da.Ama yine Tekirdağ-Karaevli ' de aynı yerde makine demonstrasyonları fuarı var sadece.Traktör-biçerdöver-ekipman demoları olacak.Temmuz ' daydı sanırım.