HATTAT A 55 ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM TAVSİYE EDERMİSİNİZ.

2006 MODEL 240S (DİSK FİREN.HİDROLİK DİREKSİYON)MOTORUMU SATTIM )
MART AYINDA HATTAT A60 ÖZELLİĞİNDE A55 ÇIKACAK DİYORLAR .MOTORU EURO3 VE 2 ÇEKER OLACAKMIŞ.BANA YETİYOR YAKITI AZ.VE GÜCÜDE MAKUL GELDİ BANA.
HATTAT KULLANANLAR LÜTFEN GÖRÜŞ YAZSINLAR.MENMUNLARMI ACABA.TAVSİYE EDERMİSİNİZ.
YOKSA UZEL ' İN 240 GOLD MODELİNİMİ ALSAM KARARSIZ KALDIM. :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S

Ynt: HATTAT A 55 ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM TAVSİYE EDERMİSİNİZ.

Tümocan alsan daha iyi tutuluyor parça itine dök zuha-*-s Ucuz. Benim takıldığım yer 240 s masseymiydi uzelmiydi kabinlimiydi kaça verdin haberim olsaydı alırdım duva*-*0

bende galericilikle uğraşıyorm şimdiden sana söyleyim sonradan pişman olucan traktörler filan alma hattat hiçbir zaman alma bana kalsa tümosanıda düşünme landini technofarm serisi var çok hoş traktörler landini technofarm 60 al çok kaliteli kullanışlı bir traktör

djzeus link=topic=39434.msg343058#msg343058 date=1297961905' Alıntı:
bende galericilikle uğraşıyorm şimdiden sana söyleyim sonradan pişman olucan traktörler filan alma hattat hiçbir zaman alma bana kalsa tümosanıda düşünme landini technofarm serisi var çok hoş traktörler landini technofarm 60 al çok kaliteli kullanışlı bir traktör
ikinci eli olmayan maldan uzak duracaksın
http://www.sahibinden.com/ilan/is-makineleri-sanayi-is-makinesi-satilik-is-makinesi-landini-1999-model-orj-kab-70-42940994/detay?keyword=trakt%C3%B6r

sami ÖZKAN link=topic=39434.msg343073#msg343073 date=1297963034' Alıntı:
senin gösterdiğin ilan 99 model ben 2010 2009 modelleri diyorum landinin 2008 modellerinden daha sonrasının 2.eli emin ol senin kullandığın tümosandan daha iyidir eski modellerini söylemiyorum 2008 den sonrasını bu piyasanın içinde olduğumuzdan neyin ne olduğunu biliyoruz eski 99 model traktörü gösterip milletin aklını karıştırmayın 2010-2011 technofarm 60 al yine söylüyorum pişman olmazsın

bırak hattatı falan git tt 55 al yandan vites olanlardan rahat kullanırsın kullandıgın makinadan zevk alırsın birde tanıdık makina yada erkunt kısmet 55 yada bereket 60 al 58 hp ikiside ama 6066 nh ı aratmaz

djzeus link=topic=39434.msg343481#msg343481 date=1298042602' Alıntı:
senin gösterdiğin ilan 99 model ben 2010 2009 modelleri diyorum landinin 2008 modellerinden daha sonrasının 2.eli emin ol senin kullandığın tümosandan daha iyidir eski modellerini söylemiyorum 2008 den sonrasını bu piyasanın içinde olduğumuzdan neyin ne olduğunu biliyoruz eski 99 model traktörü gösterip milletin aklını karıştırmayın 2010-2011 technofarm 60 al yine söylüyorum pişman olmazsın
eskisi olsa neolur yenisi olsa ne olur 2. el piyasasımı var parça desen oda yok parça parası desen bir mf den ,nh den ,başaktan,tümosandan ,erkunttan dahamı ucuz olacak

arkadaşlar ilgimi çekti arkadaşımız burada HATAT A55 hakkında size kullanıcı yorumu sormuş kullanan var mı demiş.. sizlerse daha traktörü görmeden başka markaları tavsiye etmişssiniz.. bayimisiniz kullanıcımısınız anlamadım bu kadar fanatiklik olmaz diye düşünüyorum.. konuların akışı hep bu şekilde bozuluyor.. konu burada hattat başka konularda tumosan veya erkunt veya landini herkonu yu dagıtmasak olmuyor mu.. konu başlığına sadık kalınmamaya başlandı hep alıcı kişininde kafasıı karıştıryosunuz..

bence yorum yapmış olmak için yorum yapmaktansa konu başlıgına sadık kalınsa daha iyi olur..

leventblt link=topic=39434.msg343656#msg343656 date=1298059589' Alıntı:
ARKADASIM TRAKTÖR ILE ILGILI TUM TEKNIK BILGIYI SANA SOYLEYEBİLİRİM! AKLINDA SORU ISARET KALMASIN! BAYI YADA SERVIS DEGILIM!

sen hattat tarım çalışanısın sanırım.. bayi yada servis te oluna bilir burada teknik ve kullanıcı bilgileirni objectif bi şekilde anlatırsan herkes için faydalı olur.. bu kadar tanıyorsan traktörleri neden paylaşımlarda bulunup traktörlerin artılarını eksilerini anlatmıyorsun ? mesela şanzımanı nasıldır motoru nasıldır hidrolikleri .. kaç çıkış var debisi nedir.. traktörüna gırlıgı v.s. ek olarak donanımları nelerdir söz edersen burada herkes hattat ı tanır.. ben hattat traktörleri bilmiyorum sadece hattat tarımı tanıyorum onlarada guvenmiyorum o ayrı.. ama hattat traktörler eski ürettigi markalardan daha donanımlı ve kalitelidir diye düşünüyorum.. burada iki tane a60 alan oldu fakat kış daha pek kullanmadılar görmedim..

ceya023 link=topic=39434.msg343669#msg343669 date=1298060205' Alıntı:
sen hattat tarım çalışanısın sanırım.. bayi yada servis te oluna bilir burada teknik ve kullanıcı bilgileirni objectif bi şekilde anlatırsan herkes için faydalı olur.. bu kadar tanıyorsan traktörleri neden paylaşımlarda bulunup traktörlerin artılarını eksilerini anlatmıyorsun ? mesela şanzımanı nasıldır motoru nasıldır hidrolikleri .. kaç çıkış var debisi nedir.. traktörüna gırlıgı v.s. ek olarak donanımları nelerdir söz edersen burada herkes hattat ı tanır.. ben hattat traktörleri bilmiyorum sadece hattat tarımı tanıyorum onlarada guvenmiyorum o ayrı.. ama hattat traktörler eski ürettigi markalardan daha donanımlı ve kalitelidir diye düşünüyorum.. burada iki tane a60 alan oldu fakat kış daha pek kullanmadılar görmedim..
yavuz aga ya katılıyorum HATTAT ı bize tanıtın
leventblt link=topic=39434.msg343656#msg343656 date=1298059589' Alıntı:
ARKADASIM TRAKTÖR ILE ILGILI TUM TEKNIK BILGIYI SANA SOYLEYEBİLİRİM! AKLINDA SORU ISARET KALMASIN! BAYI YADA SERVIS DEGILIM!

her kes bişi diyor adam hattat suruyor herkes kötülüyor ne şuşuna gidiyorsa al yeni seriden al kimse kullanmadan boş ver hattatı diyor senin önerdin motor cokmu iyi hattat tan

ceya023 link=topic=39434.msg343669#msg343669 date=1298060205' Alıntı:
hattat tarımda calısmıyorum hem calıstıgım sagdece senın ıcın onemli! ayrıca pompanın depısını kaldırma kapasıtesıne gore degisir.