MF HAKKINDA Bir soru

10.11.2010
141
0

simdi 185 175 165 148 135 fln ingiliz fransız ispanyol deniyor bunlar arasında ne tür farklılıklar oluyo ki ben tip olarak bi fark göremedim
mesela ing 165 fransız 165 den daha mı güçlü gibi.

ikinci sorum bu 398 masseyler Türkiye de mi imal edildi dısardan mı geldi burda üretildiyse düşünülebilir parçası daha ucuz olur.

3. sü 188 168 ler 165 185 lere göre az yakıyomuş doğrumu.

Ynt: MF HAKKINDA Bir soru

kardes bende 2 tane 188 var orjınal ıingiliz 4 kose 4 vites burda fransızlar pek tutulmuyor hararet sorunu oıluyor ve fransızlar ıngiliz 188 lillere gore daha agır ingilizler cok pirakit ve hızlı ben cok menmunum ingilizlerden

Ben de masseyciyim. Cevaplayayım :D

C1. 100 Serisinin her modelinin fransız yada ispanyol yada alman malı olanı yok.
bazı modellerinin var.
Ve ingilizler gerek kalite gerek yakıt gerekse güç yönünden fransız ve ispanyollardan üstündür.
Aslında 185 nere olursa olsun 75 hp yazar ama ingiliz olanı ayrı güce sahiptir.
Bu ingilizlerin bloğunda bir mühür oluyor. modeline göre yağ soğutması oluyor. Çok kaliteli oluyor. *098*-

C.2 398 lerin türkiye üretilenide var ithal de var türk üretiminde UZEL yazar :D *098*-

C.3 Evet doğru 168 var bizde. 8 serileri en iyileridir. güçlüdür az yakar ara şanzuman var *098*-

+rep verirsin heralde en iyi açıklama bu olur bi forumda heralde TEŞEKKÜR ET butununa basman yeterli güçç*-*

Bestepeli58 link=topic=39443.msg343055#msg343055 date=1297961705' Alıntı:
Ben de masseyciyim. Cevaplayayım :D

C1. 100 Serisinin her modelinin fransız yada ispanyol yada alman malı olanı yok.
bazı modellerinin var.
Ve ingilizler gerek kalite gerek yakıt gerekse güç yönünden fransız ve ispanyollardan üstündür.
Aslında 185 nere olursa olsun 75 hp yazar ama ingiliz olanı ayrı güce sahiptir.
Bu ingilizlerin bloğunda bir mühür oluyor. modeline göre yağ soğutması oluyor. Çok kaliteli oluyor. *098*-

C.2 398 lerin türkiye üretilenide var ithal de var türk üretiminde UZEL yazar :D *098*-

C.3 Evet doğru 168 var bizde. 8 serileri en iyileridir. güçlüdür az yakar ara şanzuman var *098*-

+rep verirsin heralde en iyi açıklama bu olur bi forumda heralde TEŞEKKÜR ET butununa basman yeterli güçç*-*

cvp için teşkkrler cok acıklayayıcı olmus

dostum 135 ingiliz kullanıcısıyım, ingilizin farkı çok kaliteli olmasıdır vede çok güçlü olmasıdır. sağlam yapmışlar, satarken diğerlerine göre daha fazla para ediyor, müşterisi fazla olur, ingilizlerin bu sadece mf de deil steyr, enterde de böledir.