0 almayı düşünüyom UZEL 240 GOLD'mu eşdeğerdeki HATTAT'mı

ya arkadaşlar yakın zamanda HATTAT yeni bir model olarak bahçe tipi A60 özelliğinde A55 2 çeker euro 3 perkins motor çıkaracağını duydum kafaya taktım almayı düşünüyrum.ama tamda karar vermiş değilim acaba UZEL 240 gold (TURBO ' lu) modelimi alsam kararsız kaldım tecrübesi bilgisi olan lütfen burada paylaşsın. Teşekkürler :S :S

Ynt: 0 almayı düşünüyom UZEL 240 GOLD'mu eşdeğerdeki HATTAT'mı

Abi hattat bana göre iyi bi traktör fakat hiç kullanılırken performansını görmedim ama üstündeki özelliklere falan güzel alacaksan servis ve parça durumunu her zaman göz önünde bulundur ön planda bunlar olursa daha iyi olur:) :)

• Beğen
Tepkiler: sürücü

arkadas bende a604*4 ve mf240 var guc yonunden mukayese bıle edılmez 240 la ama tercıh yınede senınama sunuda tavsıye ederım ıvır zıvır işlerde kullanacaksan 240 ın yakıtı cok guzel

240 ın yaktı mazot o motora haram gerçekten hiç bi özelli yok ne damper kolunu düzgün kullnabiliyosn nede kuyruk milini direksiyon dersen dönmüyo odun gibi motor tavsiyem daha özellikli bişe alman

hattat240 ı met eden ve almak isteyen arkadaşlara tavsiyem yanlarında bidonla yedek mazot bulundursunlar gösterge çeyreğe inince lazım olacak

zarabotlu link=topic=39481.msg872911#msg872911 date=1396037259' Alıntı:
hattat240 ı met eden ve almak isteyen arkadaşlara tavsiyem yanlarında bidonla yedek mazot bulundursunlar gösterge çeyreğe inince lazım olacak
bencede aynı hp ' de tümosan al derim ötekinlere hiç bulaşma..

hattatı kullan 240 a binmezsin diyen arkadaş ve uzelmi hattatmı alim diyen arkadaşa tavsiyem hattat alırsan yanında yedek mazot bulundur derim çünkü çeyreğe inince mazot hava yapacak.uzel ise 1 litre mazot kalsa bile hava yapmaz.bu görünmeyen bi ayrıntı

Cevap: Ynt: 0 almayı düşünüyom UZEL 240 GOLD'mu eşdeğerdeki HATTAT'mı

hattat ın yanında mazot bidonu taşı diyen arkadaşlar aynı durum mf 260 gold da da var ama piyasanın en çok tutulanlarından, yani bardağın boş tarafından bakarsanız göreceğiniz ancak bu olur, uzel kullanıyoruz pek de memnun değiliz eski efsanelerin tadını ve dayanıklılığını vermiyor aman dikkat sayın üyelerim :)