!!!!!!!!iştee büyük kapışma basak 2050 vs new holland tt65!!!!!!!cok ses getirek

arkadaslar basak 55 hp nh tt65 zaten herkes biliyor bu cekişme burda oldu basak ta ne kabin var ne de ramork nh de ise hem kabin var hem ramork yüksek oldugundan dikatle bakın halat ramorka baglı oldugundan basagın arkası ister istemez yukarıda kalıyor du artı 55 hp ye 65 hp yorum sizlerin bu video cok ses getirecek yerli traktörümüz olan basak meger ne yamanmış :S
http://www.izlesene.com/video/basak-2050-sh-vs-new-holland-tt-65/3091165

Ynt: !!!!!!!!iştee büyük kapışma basak 2050 vs new holland tt65!!!!!!!cok ses getirek

Okan Akıl link=topic=39512.msg344229#msg344229 date=1298150687' Alıntı:
basakta hc bsy yok nh de arkada kasa takılı knusmaya gerk yok nh kasa olmasa gtrr onu
kasanın olması daha iyi nh ye ek ağırlık.+kabin var. başakta hiçbişey yogg helal başak

Ynt: !!!!!!!!iştee büyük kapışma basak 2050 vs new holland tt65!!!!!!!cok ses getirek

Okan Akıl link=topic=39512.msg344235#msg344235 date=1298151065' Alıntı:
arkadasım bana bsagı yok seyı anlatma ne oldugunu blyorum herkezde blyo arkadasım wites kolunu ynlarında yedek taşıyolar bole bı motr
kim taşıyo örnek göster.şahsen ben böle bi sıkıntı yaşamadım.başak apaçık çekiyo işte şimdi niye ismi karalamaya çalışıosun ki.başak *098*-

yahu bu nasıl cekişme tt65 götürüyordu birden basak aldı basını gitti imkansız birşey başak kendini parcalasa yerinden oynatamaz sadece basak degil o şekildeki bütün traktörler görmüyormusunuz ramörk bi yana gidiyor başak bi yana

suat kar link=topic=39512.msg344664#msg344664 date=1298223331' Alıntı:
yahu bu nasıl cekişme tt65 götürüyordu birden basak aldı basını gitti imkansız birşey başak kendini parcalasa yerinden oynatamaz sadece basak degil o şekildeki bütün traktörler görmüyormusunuz ramörk bi yana gidiyor başak bi yana
birde arada en az 10 hp.ama yinede başak asılıyo.

vala arkadaslar bu video bizim burda gencler cekmiş videodada görülecegi üzere bikere biri 55 hp biri 65 hp artı 65 hp ve kabinli ve ramork var ramorkta arpa var yarım tona yakın zaten arkadaslar basagı ramoga bagladıkları için basagın götü yukarı ya kalkıyor bence hiç adil bir kapısma degil zaten traktör cekiştirmek çok yanlış öyle bir paylasayım dedim ama basak agır oldugu için çekmiştir bence traktör cekiştirmede traktörün agırlıgı cok önemli bisey

adem gül link=topic=39512.msg344237#msg344237 date=1298151179' Alıntı:
kim taşıyo örnek göster.şahsen ben böle bi sıkıntı yaşamadım.başak apaçık çekiyo işte şimdi niye ismi karalamaya çalışıosun ki.başak *098*-

ben şimdi sana bzm ismail abi tasıyo desem tnckmısın hyr adam elnde wts kolu sanayı sanayı dolastı kardesm o yzdn ddm bsagın tek ypcgı iş ilç atr gbre atr bskada bı işe yaramazzzz...

bu wideo olmamış arkadaşlar çekim hem kalitesiz hem çok amatör..oldu bittiye gelmiş biraz sanırım.bi hüküm wermek yanlış olur bence..

başakçı arkadaşlar yanlış anlamasın ama imkansız arkada birde römork var hadi olmasa neyse