EVDE EVLAT TARLADA FIAT

güçç*-* SLM trakkulup aılesı arınıza yenı katıldım tanısalım adım halıs karamanlıyım traktorum fıat 780 1977 yılında sıfır alındı resılerını koymak ıstedım saygılar

[IMG
buda fıat1880 180 hp
[URL=http://imageshack.us]http://

alk-*s alk-*s alk-*s alk-*s alk-*s alk-*s alk-*s alk-*s alk-*s alk-*s güçç*-* alk-*s alk-*s alk-*s güçç*-* güçç*-* alk-*s bim-*s bim-*s bim-*s alk-*s alk-*s alk-*s alk-*s alk-*s alk-*s alk-*s alk-*s alk-*s alk-*s alk-*s alk-*s

fotolar avrupadaki çiftliklerden traktorün hakkında yorumlarınızı beklıyoruz KIB gorusmek uzere

Ynt: EVDE EVLAT TARLADA FIAT

işte FİAT ın en baba traktörü .. bizim buralarda çok vardı .. şahane çeker bu makine.... ama bir debriyaj halatı vardı bunun insanın solbacağına kas yaptırır walla .. her babayiğit basamazdı ..... :)

EVT DOGRU DIYON COK SERTIDE BIZ YENI DEMIRDEN YAPTIRDIK SIMDI YAYLI COK RAHAT AMA NE TARLA SURUYOO BE BILADER YAKIYOR MEYDANI ACABA SU YENI CIKAN TURBO TAKTIRMALAR YANI TAKTIRSAM FAYDALI OLURMU BEYGIR ARTARMIS ACABA

FIAT_780 link=topic=4568.msg47496#msg47496 date=1213211725' Alıntı:
EVT DOGRU DIYON COK SERTIDE BIZ YENI DEMIRDEN YAPTIRDIK SIMDI YAYLI COK RAHAT AMA NE TARLA SURUYOO BE BILADER YAKIYOR MEYDANI ACABA SU YENI CIKAN TURBO TAKTIRMALAR YANI TAKTIRSAM FAYDALI OLURMU BEYGIR ARTARMIS ACABA

bence bunun tek eksiği turbo ben olsam taktırırım . aslında bu tür modifiyeleree karşıyım ama buna yakışır...

atilla link=topic=4568.msg47500#msg47500 date=1213211901' Alıntı:
bana göre FİAT ın yaptığı en iyi traktörler 750 fiat ve fiat 110 - 90 dır....

750 bulunmuyor walla gerçekten abi zaten yarıdan fazlasıda kepçe yapıldı ... uzun bir makineydi dimi .... onları tamamı sarı cant ... 110-90 ise tam bir azman ... sesi yeter ...

geweze_dj link=topic=4568.msg47707#msg47707 date=1213263539' Alıntı:
fiat 780 ; 480 540 640 serısının dewamı ve en buyugu sanırım
480 - 640 üzerinde türk fiat yazar , 750 de bunların tipindedir sadece fiat yazar .... ama 780 ve üstünde tip değişik bu resimlerdeki gibi türkiyedekiler açık bir turuncu renkteydi ...