NEVŞEHİR HATTAT A70 TÜMOSAN 70.70DTK

Ynt: NEVŞEHİR HATTAT A70 TÜMOSAN 70.70DTK

hattat benim tümosan kayınımın YALNIZTÜRK_TR nick li üyemizin ikiside 20gün önce alındı beraber aldık işler başlasın bakalım tarla işlerinide paylaşırım ben ordaki deligi sorum 4x4 kolu dediler istersen orayata takabilirsin dediler 4 tane a70 vardı hepsi dügmeli bilmiyorum defransiyel kilidide dügmeli

4 lü 11 ünlüyle 30 dekar yer surdum ılk 5 dekarında hıdrolıgıne anca alıştım a 60 ın şimdı rahat ayarlayıp suruyorum cekişi guzel serı 1 le surdum bekledıgımden gayet ıyıydı hatta komşumlada yarıştım onda 4 ceker td75 d 4 pıstonlu var onun alpler 4lu 12 no pullugu o onumde ben arkasından cızeye gırıyorum aynı cıkıyoruz kuru sert yerde ben serı 1 le o 3un 3 uymuş önumden gıdemedı motoru bagıryo cok rahat gıdıyor gıbı vıtesı yukselt dıyorum yukseltıyor bu sefer motor bogulyobenım a 60 son demınde gıdıyor bayılmadanserı 1 le telefona cektm yuklemesını bılmıyorum oglum anlıyor ona yukleyıver dıyorum başlıyo oyun oynamaya ama ogrencem ben bu işi bim-*s

güzel paylaşım kardeş elinee sağlık kardeş kapıların açık kullanma traktörü hem kapılar zarar görür hemde farketmessin taktırırsın yazık dünya kadar para veriyoruz

tahir link=topic=39578.msg423127#msg423127 date=1309806884' Alıntı:
güzel paylaşım kardeş elinee sağlık kardeş kapıların açık kullanma traktörü hem kapılar zarar görür hemde farketmessin taktırırsın yazık dünya kadar para veriyoruz
sagol kardeş sen demeden biz taktık sol kapıyı cam patladı garajdan cıkarken duvara takmış babam kasko karşıladı dikkatli olmak lazım