Deutz Fahr Hakkkında Bilgi Verebilirmisiniz...

Ynt: Deutz Fahr Hakkkında Bilgi Verebilirmisiniz...

deutz fahr geçmişi çok köklü kalteli bi firma deutz fahr iyidir bi şüphen olmasın kardeş almak istediğin bi modeli varsa sorabilirsin..tabi anladığım kadarıyla..

Bestepeli58 link=topic=39593.msg345426#msg345426 date=1298308391' Alıntı:
Dünyanın en iyi 10 markasından birisidir. Avrupada çok yaygın olmasına rağmen türkiyede çok ta fazla yokdur. Bayii ve servis ağı azdır.
türkiyede az olmasının sebebi şahsuvaroğlu grubunun sayesinde sanırsam başka bir firma getirseydi daha üst seviyede olablirdi..avrupada her kapıda eski de olsa vardır..türkiyede eski modelleri çok fazla olmasada gene yenilerden fazladır..

Arkadaşlar bizim burda Bayi de sıfır agroplus 77 var bu traktör tanıtım traktörüymüş. bizim burdaki bayide bunu almış ama her özellik var(tanıtım aracı olduğu için.) Bana Agroplus 77 hakkında bilgi verebilirmisiniz??

14eray14 link=topic=39593.msg345703#msg345703 date=1298324529' Alıntı:
Arkadaşlar bizim burda Bayi de sıfır agroplus 77 var bu traktör tanıtım traktörüymüş. bizim burdaki bayide bunu almış ama her özellik var(tanıtım aracı olduğu için.) Bana Agroplus 77 hakkında bilgi verebilirmisiniz??
her özellik var kardeş işte..4 tkerden fren vites sayısı çok fazla yakıtı çok iyi çekiş iyi tanıtım için olsun olmasın aynıdır kardeş özellikler..

Traktör 2009 model ama 8 saatte kabinsiz 75.000 TL istiyo bizde TD80D var TD80 kabinli olduğu için bize gelmiyo. Deutzu alsak pişman olurmuyuz.??? :S

14eray14 link=topic=39593.msg346078#msg346078 date=1298396620' Alıntı:
Traktör 2009 model ama 8 saatte kabinsiz 75.000 TL istiyo bizde TD80D var TD80 kabinli olduğu için bize gelmiyo. Deutzu alsak pişman olurmuyuz.??? :S
yok kardeşim pişman olmassın güzel kullandıktan sonra hiç bişey olmaz td 80 den özellik çekiş yakıt yönünden üstün aga 8 saatte ama 75 bin tl yse pazarlık filan yapın kardeş...

KARDEŞİM SANA FİYATINI ÇOK DEMİŞLER...BİZ 85 LİK 2011 MODELİNİ 77.000 TL. YE ALACAKTIK VAZGEÇTİK TD100D NEWHOLLAND ALDIK...KABİNSİZ 70 LİK SAME 50.00-55.000 TL GİBİ SÖYLEDİLER...SANA FİYATI ÇOK ABARTMIŞLAR.
ıh-*-s noo-*-s

doğru bayiler arasında çok büyük uçurumlar var kime neye kaptırmışsa artık basıyolar fiyatı allah bu milletin yardımcısı olsun valla kime neye güveneceğimizi şaşırdık