2009 Model Şakalak Mibzerler

Arkadaşlar kendinizde veya çevrenizde 2009 model(modeli önemli)mibzer alan varsa,çizer kol deriz biz markör de diyorlar kısaca iz bırakan kol dersek,mibzerde bulunuyor mu?Eğer varsa orjinal olarak mı var,yoksa belli bir miktar sonucu mu verilmiş?Bilgisi olanlar varsa yardımları dokunur şimdiden tşkler :)

Ynt: 2009 Model Şakalak Mibzerler

üzerinde orjinal olması gerekiyor diye düşünüyorum çağrı ama kimse kullanmadığından mibzer geldiği gibi söküp eve atıyorlar bizim 96model ekermak ın var 96dan buyana hiç kullanmadık :D

anayurtlu 3105d link=topic=39609.msg345186#msg345186 date=1298288669' Alıntı:
üzerinde orjinal olması gerekiyor diye düşünüyorum çağrı ama kimse kullanmadığından mibzer geldiği gibi söküp eve atıyorlar bizim 96model ekermak ın var 96dan buyana hiç kullanmadık :D
Aslında orjinal olması lazım ancak biraz sallama durumları var bayi fabrika arasında bizim bildiğimiz gördüğümüz olması gerekiyor bir de burdan araştırma yapayım dedim herkes birbirini düdükleme amacında oldugundan maalesef bu tarz işlerde kullanmak kullanmamak değil de parasını verdiysem yine ben söküp atayım versin de bana

çağrı bizde şakalak 2010 model gübresiz var çizel dediğin öne takılan kaba kesekli kuru toprağı itelemesi için takılan ayaklarasa orjinalinde vardı bizde söktük kullanmadık zaten öndeki tekerleri sökmeden takılmıyor mısır ekimi için takılsa iyi olur biraz kanal açar

hacimmet link=topic=39609.msg345196#msg345196 date=1298289545' Alıntı:
çağrı bizde şakalak 2010 model gübresiz var çizel dediğin öne takılan kaba kesekli kuru toprağı itelemesi için takılan ayaklarasa orjinalinde vardı bizde söktük kullanmadık zaten öndeki tekerleri sökmeden takılmıyor mısır ekimi için takılsa iyi olur biraz kanal açar
Yok abi değil bu cızıyı belli etmek için olan ayak yanlız öğrendiğim kadarıyla 2009 modellerde 20li üstünde varmış,2010larda hepsinde varmış eğer ki alıp da bulunmayan arkadaş varsa yardımı dokunsun.

Çağrı link=topic=39609.msg345188#msg345188 date=1298288858' Alıntı:
Aslında orjinal olması lazım ancak biraz sallama durumları var bayi fabrika arasında bizim bildiğimiz gördüğümüz olması gerekiyor bir de burdan araştırma yapayım dedim herkes birbirini düdükleme amacında oldugundan maalesef bu tarz işlerde kullanmak kullanmamak değil de parasını verdiysem yine ben söküp atayım versin de bana
haklısın bizde gübre makınası aldık bunun çadırı yokmu dedim adama dilinin ucuyla var diyor bunlar adiii yaa sormasak yoktu.. artık böyle şeyleri vermiyorlar isteyeceksin bence yada hatırlatacaksın..