hiç başınıza böyle bişey geldimi

Ynt: hiç başınıza böyle bişey geldimi

Nerede olmuş acaba bu kaza. Adamın traktörde büyük. Hiç anlamamıştır bile. Bayırda heralde vites düştü. O ara koptu. Dayıda demiştir. TM ' ye bak bea duymuyor arabayı...:D Yalnız Allah korumuş. Kimseye denk gelmemiş. Sabah erken saatler heralde.

alipasalierkan link=topic=39614.msg345240#msg345240 date=1298292997' Alıntı:
Nerede olmuş acaba bu kaza. Adamın traktörde büyük. Hiç anlamamıştır bile. Bayırda heralde vites düştü. O ara koptu. Dayıda demiştir. TM ' ye bak bea duymuyor arabayı...:D Yalnız Allah korumuş. Kimseye denk gelmemiş. Sabah erken saatler heralde.
zuha-*-s zuha-*-s belkide içinde video çekiyodur bakın arkalaşlar nh hiç kesilmiyo diye zuha-*-s zuha-*-s

anayurtlu 3105d link=topic=39614.msg345243#msg345243 date=1298293212' Alıntı:
zuha-*-s zuha-*-s belkide içinde video çekiyodur bakın arkalaşlar nh hiç kesilmiyo diye zuha-*-s zuha-*-s
bunun bi benzeride benim başıma gelmişti 2 tane römork takılıydı traktörde römorklar boştu hiç çıktığını anlamadım virajda dönerken arkama baktım römork un biri yok döndüm geriye 300 400 metre geride römork yolun kenarındaki su kanalına girmişti

Allah korumuş vallahi... Bizde de buna benzer bir olay oldu, biçerden ekini yükledik köye boşaltmaya götürüyorduk bir anda motor zorlanmaya başladı yolda giderken, ne alaka diye düşünüyorduk ki sol yanımızdan bir teker geçti gitti traktörü :)) Teker bizi geçtikten sonra dikiz aynasından bir baktık ki ne görelim, bizim römorkun arka tekeri dingilden kopmuş, dingil asfaltı çize çize geliyor :)))