HATTAT A70 4X4 MÜ LS PLUS70 Mİ

Ynt: HATTAT A70 4X4 MÜ LS PLUS70 Mİ

hattat 70 68hp 3860kg , 60 kg fazlası bile varr Nimetten .. Aslında özellikleride güzel 4 valf kabın içii geniş,daha Ferah, Sunroof Felan bile Var:D Bende Olsam hattat ALirdim En banko nedeni parçasii yerli üretim olmasi Fakat Tarla ve yakıt performanslari nasıl acebaa? LS Çok hafif , hattata göre o yüzden daha verimli olan hattat Sanki, Hattat ' in 110 ' luk traktörü bile var Sıfır hemde 67 Bin Tl.. Sen nekdar aldın traktörü Peki ?

wan7ed link=topic=39617.msg345413#msg345413 date=1298307994' Alıntı:
Tumosan neden almamiş yaff Gitti NH aldi Acep:S:D
bu arkadaş önce fiar koşuyordu sonra erkuntu övüyorlar diye gitti aldı bayağı bi şikayetçi idi yakıttan servise falan götürdü 40 km yine memnun kalmadı bir vidasını bile bulamıyorum deddi 65 56 yı araşrırıp sormuş bende tümolar hesaplı falan dedim yok arkadaş bana erkunt çok çektirdi nh den başkasına bakamam dedi

hattat 70.....65 hp ls 70...72 hp ve ls radial lastık ikisi arasında kaldım ve arasında 7000 tl var yanı ls daha pahalı acaba hangısı kararsızım..

al hattatı bak keyfine bende senin gibiydim karasımdız hattat alldım saat gibi makina yerli malı parça çok sanfur camı soğuktan çatladı telefon çektim 1,5 saat ta çerkezköyden geldi

bende ls 70 var 2 senedir kullanıyorum hiç bir problem cıkarmadı şuanda 1400 saatte ve cok memnunum her türlü pulluğu takmışımdır 4 11 4 13 5 12 dekarda 1 1.5 litreyi geçmedi hatat hakkında hiçbir fikrim yok bölgemizde bu traktörü ilk ben getirdim daha sonra 6 tane daha geldi hepsi sorunsuz calışıyor ve emsallerinden daha az yakıyorlar

Bir ls plus 90 kullanıcısı olarak kesinlikle ls derim. Traktör kullanıcısı olarak 2. eli önemsemiyorum onun haricinde servis ve yedek parçada sıkıntı yok hatta garanti 3 yıl. Motor ıveco ve müthiş performans. Teknoloji derseniz zaten emsallerinin hiçbirinde yok. yakıt aynı güçteki hattattan nh den caseden tümodan daha az.
Artık devir değişti milletin gerisinden değil önünden gitmek lazım.

valla zaten önyargılardan dolayı binemiyoruz belki ls gibi konforlu traktörlere bize demirin içi olacak konfordan haberimiz bile olmicak yazık yazık bizimde rahata kavuşma zamanımız geldiğini düşünüyorum

Hattatin tekirdagda buyuk bir fabrikasi var. 250000 m2 sadece kapali alan var gerisini dusunun.gecen bereket tv de gozlerimle gordum. Adamlar 4000 kisi cift vardiya calisyolar.valtra ,hattat uretimi yapiyorlar. Gunde 50 adet traktor uretimi yapiliyormus. Ve cesitli ulkelere ihracat yapiliyormus.traktorun 100 de 90 ini turkiyede motor kismi sadece perkinsin lisans anlasmasi geregi ingilterede tamamlanip fabrikaya gonderiliyormus.ben turkiyenin bu durumuyla ilgili gurur duydum. Sadece hattat 100 de 90 yerli .geri kalan traktorler bu kadar orjinal degil hepsi baska ulkelerin malzemelerini kullaniyor.parca konusunda sikinti cikmayacak tek marka diyebilirim.iyi gunler..

30 km hızla giderken levye kolunu geri çek traktör geriye gider hiçbirşey olmaz ve dünyaya satılan traktör 51 tane ülkeye hattat olarak satılıyor yani kardeşlerim HATTAT bir dünya markası artık a70 4lü13numara pullukla bayır dağ tepe sür çok saban kıran oldu o traktörle denizlide

bence hatat bir adım daha önde ls vitez yapısı olarak biraz daha özellikli ama hattat kadar sağlam deyil ve çekişide okadar yok ikinci eli satılmıyor hatta ona nazaran biraz daha iyi