HATTAT A70 4X4 MÜ LS PLUS70 Mİ

Ynt: HATTAT A70 4X4 MÜ LS PLUS70 Mİ

BENDE HATTAT VAR SERVİS HEMEN GELİYO BAKIYO Bİ ŞEY OLUNCA LS DE VER KÖYDE ONLARDA SIKINTI YOK GÖZÜKÖYO AMA İTHAL OLDUĞU İÇİN İLERDE PROBLEM OLURMU ACEP

grbz link=topic=39617.msg345301#msg345301 date=1298297931' Alıntı:
60lüks erkunta var köyde 1 ayda hidrolik arızası yaptı
10 aylık bendede var bişeyi arıza yapmadı arıza yaparsada garantisi var gotur yaptırt adamlar 25 km uzakta die getirmenize gerek yok diyolar ozel arabasıyla gelip bakım paketini getirip evin onunde bakımını yapıyolar 170 tl mi 175 tl yemi ne dusmus bakım ı 200 tl den geldikleri için 200 veriyosun hepsi o oluyo 25 km git 25 km gel 50 km de zaten 30 40 tl yakarsın

cazgin0020 kardeş bilmedigin traktörü alma diyorsun evet bildigimizi almak gerek mf nh tümo senin erkunt kaçsene önce cıktı 5 veyahut 7sene önce erkuntta yeni cıktıgında onada öyle diyorlardı şurası böyle burası şöylediye ama şimdi kaliteli motor üretiyor erkunt gibi motorlar cıkmasaydı daha cok binerdik 265s ye önden yargı yapmayalım inşallah hattatta ilerde erkuntgibi tutulur zaman gösterecek üzerindeki motor senin erkuntuyla aynı parça sıkıntısı olmaz garantisi bittimi istedigin ustaya yaptır heryerde bulursun perkins parçalarını

ceksparow-1986 link=topic=39617.msg345377#msg345377 date=1298305158' Alıntı:
cazgin0020 kardeş bilmedigin traktörü alma diyorsun evet bildigimizi almak gerek mf nh tümo senin erkunt kaçsene önce cıktı 5 veyahut 7sene önce erkuntta yeni cıktıgında onada öyle diyorlardı şurası böyle burası şöylediye ama şimdi kaliteli motor üretiyor erkunt gibi motorlar cıkmasaydı daha cok binerdik 265s ye önden yargı yapmayalım inşallah hattatta ilerde erkuntgibi tutulur zaman gösterecek üzerindeki motor senin erkuntuyla aynı parça sıkıntısı olmaz garantisi bittimi istedigin ustaya yaptır heryerde bulursun perkins parçalarını
kardeşim şoyle açıklayayım erkuntun ilk servet modeli şanzuman hatalı dediler veya 2007 ye kadar euro 0 2008 ve ustu euro 2 pompa gun geçtikce gelişiyo ama suanda 70 80 modelleri emsallerinin en iyilerinden motor aynı fakat şanzuman değişik bunu biliyosundur birde erkunt dokum yapan bi marka kendi dokumunu kendi yapıyo vede agır makina hattat bu ozelliklere sahip değil biraz gelişsin eger daha çok tutulursa o zaman şuphe etmeden alabilirsin ama alacak alabilir fatk etmez + - yonunu soyler bizde biliriz iyi kotu olduguna o zaman karar veririz ama ben kendisini kanıtlamış markaları tavsiye ederim

dogrudur hema holding ürettigi traktörün arkasında durmuyordur ama çiftciye marka degil traktör lazım özellik saglamlık kullanışlı olması gerek herşu motordan alıyordiye bende mi gidib ondan alayım şuanda kim ucuz verirse millet ona koşuyor kullandıgımız traktörlerin birçok dişli ve parçalarını hema üretiyor size örnek bende 240s var defransiyel ayna mahrudi dişlisini sıyırdı patinaş kolu pimi kırıldı içine düştü usta parçaladı baktık bilya felan hepsi gitmiş vardık parça almaya adam var bilya dişli diyor biri manisa digeride hema malı hangisini alayım diyorsun adam tabikide hemadiyor 3kuruş fazla ama hemayı aldiyor buyrun burdan yakın hemada kendi dökümünü yapıyor bircok parcasını kendi üretiyor ve hattat a70 de agır makina ben tartım 3860kl 68hp tabikide kendini kanıtlamış makinayı almak daha iyidir erkun güzel motor üretiyor ve kendini geliştiriyor ileride türkiye traktör pazarının büyük bölümünü ele alacak hattat almaya karar verdim ve aldım almasaydım ikinci traktör erkunttu

dün arkadaşım 2009 model erkuntunu verdi parça servis ve çok takmasından şikayetçi idi nh nin 65 56 modelini aldı 15000 tl üste ile hiç memnun kalamadı 6 gün öncede tarlada kalmıştı