sızce tumosana on hıdrolık takımı olr mu?olursa malıyetı ne kadar tutar?

Ynt: sızce tumosana on hıdrolık takımı olr mu?olursa malıyetı ne kadar tutar?

arkadasım bende öle kaç gündür arıyorum ama bulamıyorum bı bulsam taktıracam hemen yok kım hangı sanayı yapıyosa alacam da yok bulursan kesın banada haber ver

emrah ürgüp link=topic=39620.msg345302#msg345302 date=1298297987' Alıntı:
arkadasım bende öle kaç gündür arıyorum ama bulamıyorum bı bulsam taktıracam hemen yok kım hangı sanayı yapıyosa alacam da yok bulursan kesın banada haber ver
kardeşim internette var bulursun numaralarını ararsın konyada olur zaten olsa olsa sipariş falan verilcekse verirsin komyona ardar goturursun konyaya taktırısın ama biraz pahalı olur snn için ama çift çeker traktorlerin hepsine takılıyo bunu biliyorum

mustafagursacli link=topic=39620.msg345312#msg345312 date=1298298487' Alıntı:
ön hidrolik 100 bg in altına biraz ağır gelir....
yok kardeş ital traktorlere bakıyorum yurt dışındakilere 50 bgliklerde bile var çift çeker in on taraftaki şavt ından yararlanıyolar kuyruk mili falan oluyo birde zaten motorlarının kabutunun oldugu yerlerde yerleri oluyo her traktorde ama tabikide buyuk traktorlerde olsa daha ii olur bizim traktorlere taktırırsan kuyruk mili işlerinde falan kullanılır genelde 70 hp 80 hp traktorlerin arkasına pulluk takıp birde onune takarsan millet güler zaten çekmess :)

Aslinda Bu Ürün Hakkinda Kisaca Bilgi vermek gerekirse. Mesela Bir Traktörünüz var Yeni Aldiniz. Aldiginizda Ön hidrolik takimi ile PTO`lu almamistiniz. O zaman gerek duymamistiniz...Ve simdi almak istiyorsunuz bunun icin... Traktörünüzü degistirmenize gerek yok.
Yada Kullandiginiz Traktörünüz var. Ama Ön Hidrolik Aksami ve PTO`su yok. Ama olmasini istiyorsunuz!!! Fakat Traktörünüzden cok memnunsunuz. Degistirmek istemiyorsunuz. Degistirirseniz Alim Satimindan dolayi olusacak farka girmek istemiyorsunuz...!!!
Zuidberg Orjinal Hidrolik Ön takimlarini biz Ayaginiza Getirdik. Üstüne basa basa Orjinal diyorum. Bunun cok önemli sebebi var. Cünkü Asagidaki yazili olan ve suanda Üretimde Olan Tüm Traktörlerin %80 `ni onlar icin Zuidberg firmasi üretiyor. Onlarda Sifir Traktöre satece monte ediyorlar. Yani Sifir Traktörde alsaniz onlarda da bu ürün takili. Hic bir farki yok... O konuda hic süpheniz olmasin. Iciniz Rahat etsin..

Müşteri Destek Hattı : 0532-636 9110
Müşteri Destek Hattı : 0533-748 6540

YENİ AKTAŞ Otomotiv.Sanayi.Ticaret.Limited.Şirketi.

Zuidberg Traktör Ön Hidrolik Sistemi Türkiye Distribütörü.

bunu buldum istersen bi ara bunları yapan yer sanırım

cazgin0020 link=topic=39620.msg345326#msg345326 date=1298299263' Alıntı:
Aslinda Bu Ürün Hakkinda Kisaca Bilgi vermek gerekirse. Mesela Bir Traktörünüz var Yeni Aldiniz. Aldiginizda Ön hidrolik takimi ile PTO`lu almamistiniz. O zaman gerek duymamistiniz...Ve simdi almak istiyorsunuz bunun icin... Traktörünüzü degistirmenize gerek yok.
Yada Kullandiginiz Traktörünüz var. Ama Ön Hidrolik Aksami ve PTO`su yok. Ama olmasini istiyorsunuz!!! Fakat Traktörünüzden cok memnunsunuz. Degistirmek istemiyorsunuz. Degistirirseniz Alim Satimindan dolayi olusacak farka girmek istemiyorsunuz...!!!
Zuidberg Orjinal Hidrolik Ön takimlarini biz Ayaginiza Getirdik. Üstüne basa basa Orjinal diyorum. Bunun cok önemli sebebi var. Cünkü Asagidaki yazili olan ve suanda Üretimde Olan Tüm Traktörlerin %80 `ni onlar icin Zuidberg firmasi üretiyor. Onlarda Sifir Traktöre satece monte ediyorlar. Yani Sifir Traktörde alsaniz onlarda da bu ürün takili. Hic bir farki yok... O konuda hic süpheniz olmasin. Iciniz Rahat etsin..

Müşteri Destek Hattı : 0532-636 9110
Müşteri Destek Hattı : 0533-748 6540

YENİ AKTAŞ Otomotiv.Sanayi.Ticaret.Limited.Şirketi.

Zuidberg Traktör Ön Hidrolik Sistemi Türkiye Distribütörü.

bunu buldum istersen bi ara bunları yapan yer sanırım
cok tesekkrler alk-*s