ls trakrör

Ynt: ls trakrör

bizim ordaki traktör galerisindede varda baktım bi kullandım fazla iyi bir traktör değil her tarafı pilastik sert, şöför traktörden zor iniyor bacağı sağ sola değiyor iyi bi traktör değil ama motoru ivecoy muş bide new hollandla aynı fabrikada üretiliyormuş ls satıcısı öyle dedi.

farmer_deniz link=topic=39638.msg345522#msg345522 date=1298312762' Alıntı:
hemen nerden anladın iyi olmadığını ben kullanıcısıyım dekarda akdeniz kırmızı topraklarında 1.5 litre yakıyor sorunu olanlar var ama bizimki allaha şükür sorunsuz.. :D
ben bişey demdim traktörünüz hayırlı olsun ama genel olarak baktığımız zaman fazla tutulmuyor ve sağlam bir traktör değil allah kaza bela vermesin kardeş.

erzurumda bir traktör galeri 3 çeşit getirmişti bende geçiyordum durdum inceledim ve özellikle kabin içi çok hoşuma gitti motor bölümünde mitsubishi ve iveco kullanmışlar bayağı etkileyici bir görünüme sahip bence çoğu muadilinden üstün tabiki yıllara göre kullanıma bağlı olarak dayanma seviyesi neyi göterir bunuda kullanıcı kardeşlerimiz tecrübe edecek hayırlı uğurlu olsun

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=39638.msg345550#msg345550 date=1298314307' Alıntı:
erzurumda bir traktör galeri 3 çeşit getirmişti bende geçiyordum durdum inceledim ve özellikle kabin içi çok hoşuma gitti motor bölümünde mitsubishi ve iveco kullanmışlar bayağı etkileyici bir görünüme sahip bence çoğu muadilinden üstün tabiki yıllara göre kullanıma bağlı olarak dayanma seviyesi neyi göterir bunuda kullanıcı kardeşlerimiz tecrübe edecek hayırlı uğurlu olsun
bende inceledim hatta kullandım güzel kabin içi var ama benim demek istediğim sağlam bir traktör değil uzun ömürlü olmaz kendi ayarların daki motorlara uymaz ama motoru mitsubishi ve iveco uzun ömürlü çıkar mitsubishi ve iveco motorlar sağlam motor lar.