5625 jondere aldım arkadaşlar kullanlardan görüş bekliyorum

Ynt: 5625 jondere aldım arkadaşlar kullanlardan görüş bekliyorum

85 gucunde kardeş daha 3 gun oldu aldım sıfırr bakalım nasıl kullanınca belli olcak kabini falan süper ama tarlada nasıl olcak bakalım baya araştırdım almadana diyer traktörlerle ama en kafama yatkın bunu buldum 85 gucunde olanınndan ama hayırlısı bakalım

Ben edirne gibi sert bir toprakta 3 lü 16 ve 4 lü 14 takıorum gayette iyi gidio B3 le gidiorum devamlı hızlıda yapıo işi Kabine diycek söz yok zaten onu ayrı bi kenara koymak lazım tabi konfor harika ses sistemi zaten müthiş :) lift- o matik olmaması biraz olmamış sanki ama pek bişey fark etmiyo hidrolikte sorun var diyenler var bnce kullanan bilir 5 li taktım bi kere sadece ağır kaldırdı başka bi problem olmadı gaza bastım hızlı kalktı sorun yok yani hayırlı olsun senin işini görüosa süper traktör allah daha iisini nasip etsin bizlere ...

valla bugun dolaştım baya traktörle mukemmel tek kelime ile kabini sanki traktör değil mercedes mubarek kabini 10 numara arkadaşlar inş tarlada da aynı guzeliği bulurum birde benim almayı düşündüğüm pulluk 5 li 10 numura düşünüyrum acaba nasıl olur arkdaşlar kullnan varsa 5 li 10 numara pulluk da zorlanırmı ?

Hayırlı olsun kardeşim güzel traktör joonderelerin kabinleri çok sessiz pulluk seçiminde bence 5 li değilde 4 lü düşün 5 li senin motora ağır gelir hem hidroliğe yazık 4 lü 14 numarayı dene bence toprakda ağır demişsin 5 lide biraz zorlanabilir 5725 bile 5 liyi çekerken zorlanıyo burda arkadaşlarda var

sanırım 4 lü 14 numara en idael kunllandığınıza göre en uygun bu pullukk birde benimkinde piston var hidroliklerde pistonun faydası varmı alan adam taktırmış yani ben öle aldım orjinelinde piston yok ama cıkartttrayımmı yoksa o şekil kullanayımmmı

hayırlı olsun kardes aynı trsktör bendede var cok süper bir makina alah kazasız belasız kulanmak nasip etsin merek etme sen cifte hastası olacaksın o traktörün en ideal puluk 4 lü 14 kalın sase anlş-*s