2+1 4+1 5+1 7+1 kutulu otomatik soğutma sistemli ton kontrollü istenen çıkış gücü ve özellikte oto anfisi ev sinema anfisi açık alan anfileri yapılır. Anfileri almak için banka hesabına yatırma veya isteğe özel gittigidiyor ilanı açılır. Anfiler kargo ile isteğin alınmasından en geç 10 iş günü (istek üzerine yapıldığı için) içinde elinize ulaşır. İrtibat tel 537 244 75 22
ÖRNEK SİSTEMLER VE FİYATI
2.1 full özellikli 45watt rms ses çıkışlı 70 watt rms bas çıkışlı oto anfi 80tl
4.1 full özellikli 35 watt rms ses çıkışlı 70 watt rms bas çıkışlı oto anfi 120 tl
(Burada dikkat edilmesi gereken çıkış güçleri rms değerleridir.Piyasada satılan 500 watt pmpo anfilere benzemez.)
Sistemlerime güvenim tamdır.O nedenle pmpo ve rms ye açıklık getirmek istiyorum.

P.M.P.O (Peak Maximum Power Output) Hoparlörlerinizin anlık olarak dayanabileceği maksimum gücü gösterir. Ancak bu, gücü tarif edebilmenin çok mantıklı bir yolu değildir. Sadece anlık olarak kaldırılabilecek yük miktarını temsil eder. Böyle olmasına rağmen bile bu sayı yinede abartılarak ürün paketlerinde kullanılır.Bugün özellikle bilgisayar malzemeleri ve düşük kaliteli müzik sistemleri satan firmalar, PMPO değerini vererek RMS değeri yerine bunu öne sürmektedir.

R.M.S (Root Mean Square) Aslında alternatif salınımları (Alternasları) ölçmek için bir ölçü metodudur..M.S �de bir hoparlörün gücünü ölçmek için çok mantıklı bir tanımlama olmasa da P.M.P.O� dan çok çok daha fazla gerçekleri yansıttığı için hoparlörlerin gücünü tanımlamada sıkça kullanılan ölçülerden biridir. Çoğu zaman 15W RMS� e sahip bir hoparlörün, 250W P.M.P.O� ya sahip bir hoparlörden daha güçlü ve kaliteli ses verdiği gerçektir.