VALTRA A75 ve FORD5000 Geçen yılın nadas görüntüleri

Ynt: VALTRA A75 ve FORD5000 Geçen yılın nadas görüntüleri

Beklenen video, gecenin paylaşımı.. Teşekkürler, paylaşımlarının devamını bekliyoruz.:)
Pulluklar değişmiş Okay, 5. ciside olsa süper olacak. Valtra her zamanki gibi perfect..
Ford gelirsek, zil gibi maşallah, şoför biraz zor dönsede.:D Fakat benim kıral bu Fordu havada karada geçer..:D

eline sağlık abi güzel paylaşım, valtra güzel gidiyor. toprak pulluğu biraz tutuyo sanki, fordun yavaş gitmesinin sebebi ne abi, hiç 5000 fordu tarla sürerken görmedim ama ününü çok duydum böyle yavaş gitmesini merak ettim.

toprak bu tarlada biraz ağır sanırım ki öyleydi ... ford ağır devirli bir motor genelde ağır gider ama ne olursa olsun gider ... birazda abim yavaş tabi o ayrı .. videoda çıkmamış ama o tarla biraz eğik o nedenlede fordu çok sıkılamamk lazım zira hatta tutmak zor oluyor ...

VALTRA ise çekiş problemi yok tabiki lakin yakıt gibi başka problemleri var . ama yinede sağolsun işimizi görüyor ...

yorum yapan ve ilgilenen arkadaşlara çok teşekkür ediyorum ....

Güzel paylaşım Okay abi. Uzun zamandır senden paylaşım göremiyorduk. Güzel bir sürüm yapmışsınız. Sanırım sizin orada gelenek her zaman tarlaya ailecek gidiyorsunuz. Gene izlemeye gelmişler. Valtra ' nın pullukta baya ağır galiba dönerken kasıyor sanki.

alipasalierkan link=topic=39680.msg346305#msg346305 date=1298414452' Alıntı:
Güzel paylaşım Okay abi. Uzun zamandır senden paylaşım göremiyorduk. Güzel bir sürüm yapmışsınız. Sanırım sizin orada gelenek her zaman tarlaya ailecek gidiyorsunuz. Gene izlemeye gelmişler. Valtra ' nın pullukta baya ağır galiba dönerken kasıyor sanki.

ünlünün profilli pullukları çok ağır ayryeten ilk bıçak traktörden çok uzakta bu nedenle pulluk çok uzun , inanılmaz kasıyor motoru havada iken ... dikkatli olmak lazım ...
evet tarla kalabalıktı ogün ... geceden sabaha kadar sürmüştük o tarlada büyük .. sabah evden kahvaltı getirdilerdi :)

Harika çekim olmuş teşekkur ederiz.. toprak çok tutuyor traktörleri belli oluyor canını alıyor traktörlerin.. me9000 ininde tarla performans videolarını da merakla bekliyoruz :) valtra çok zorlanıyor size en az 90-100bg bi traktör lazım :)

ceya023 link=topic=39680.msg346307#msg346307 date=1298415595' Alıntı:
Harika çekim olmuş teşekkur ederiz.. toprak çok tutuyor traktörleri belli oluyor canını alıyor traktörlerin.. me9000 ininde tarla performans videolarını da merakla bekliyoruz :) valtra çok zorlanıyor size en az 90-100bg bi traktör lazım :)

evet tarla çok ağır ... o gün yaklaşık 20 saate yakın sürmüştüm , benim kafada kötü gibi :))))

OkayKANGAL link=topic=39680.msg346278#msg346278 date=1298411210' Alıntı:
Kafamdaki şapka konya fuarında ağırabi nin bana hediye ettiği UZEL şapkası sanırım ... :)

Hattat firması şapka bastırmadığından uzele muhtaç kaldık :) Bu arada dayısı yiğenini neden almıyorsun yanına çocuk koşturuyor bi ora bi bura :D

Ağır abi link=topic=39680.msg346610#msg346610 date=1298486022' Alıntı:
Hattat firması şapka bastırmadığından uzele muhtaç kaldık :) Bu arada dayısı yiğenini neden almıyorsun yanına çocuk koşturuyor bi ora bi bura :D

hattatın şapkası kahverengi çok kötü .. UZEL şapkada bir numara ... kırmızı kırmızı iyi oluyor ...

emeğine sağlık okay abi çok güzel video olmuş toprak baya bi ağır yoruyo traktörleri
valtranın performansı buna rahmen gayet güzel fordda hakkını vermiş bence :)