new holland 54 mi new holland tt55 mi

Ynt: new holland 54 mi new holland tt55 mi

kesinlikle 55-56 al derim olmadı 54c, ama tt55 hiç gereği yok 55-56 en iyisi al kullan hiç başın ağrımaz 150-200 dekarı rahatlıkla işler 2. el piyasası süper.

Ynt: new holland 54 mi new holland tt55 mi

bana göre sağlamlıkta kesinlikle eski fıatları tutmaz yeni nhler. yada buna benzer markalar eski trakötün sağlamlığını tutmaz. sanmayın 640 var. bizde TD65s var. 3 sene öncesine kadar 640 vardı. 30 sene motoruna anahtar değmeden çalıştı. dahada rektefeye fazla gerek yoktu bi sekman atsak 10sene daha giderdi.
bana göre 54c tt55den daha sağlam tt55leri eskitir. piyasasıda iyi. çekiş konusunda fazla fark olmaz. kalıp olarak 54c daha kalıplı duruyor.
konfora gelirsek konforda tt55 daha önde yandan vitesli fln koltuk vs.
yakıta gelirsek tt55 daha az yakar. nh 54cye göre ama fıat54cye göre belli olmaz. fıat lar daha az yakıyor. pompa farkı var.
konuyu açalı 1 seneyı geçmiş. açan kişide ban yidi gariba. ben genede araştıran olursa die söleyim dedm.

benim fikrim 54 alacaksan 97 98 temiz bulabilirsen al. ama yeni her zaman yenidirr tt 55 ler çok güzel motor yakıtı ve performansı iyi. bende eski tt 55 var ortadan vitesli olan 54 c lerle ölçülerine varasıya kadar aynı ama çekisi 54 c ye göre daha iyi kıyasladık. hem de pratik motor tavsiye ederim.