new holland 54 mi new holland tt55 mi

Ynt: new holland 54 mi new holland tt55 mi

İkisininde motoru aynı bildiim kadar amac 54c daha iyi çeker ve asılır bunu bil tt55 bakarak hem daha ağır 54c :)patinajsorunu pek olmaz :)

ben 97 model 54c de kullandım. şu anda 2004 model 54c kullanıyorum ama aralarında yakıt olarak pek bir fark yok. ayrıca 2004 model 54c nin pompasının bosch pompa olması motorun çekişini ve performansını önmli ölçüde arttırıyor..

Tt 55 daha kalıpli duruyo :) kaportadan olabilir:) :) yakıt pek fark etmez nede olsa aynı segmentte konforda tt 55 ama efe kardesimizin traktörü gibi lift otomatik falan olursa 54 newholland olarak tabi 55 56 da var

GENÇ EYMIRLİ link=topic=39693.msg346538#msg346538 date=1298480040' Alıntı:
Tt 55 daha kalıpli duruyo :) kaportadan olabilir:) :) yakıt pek fark etmez nede olsa aynı segmentte konforda tt 55 ama efe kardesimizin traktörü gibi lift otomatik falan olursa 54 newholland olarak tabi 55 56 da var
55-56lar da aynı şekilde 55 beygir ama onları piston çapı 54cye göre biraz daha büyük. onun için 54cye göre biraz daha ii asılıyor diyolar..

Her Yönden 54c Üstün tt55 den çekişi çiftte t55 ten daha iyi asılıyor 54c iyi tt55 den göt üstü otorrur tt55 i deneyın görün

traktör de önemli olan çekiş gücüdür. kullanım rahatlığı daha sonra gelir. traktörün yandan vitesli oluşu ve ya ortadan vitesli oluşu sadece kullanımda rahatlık sağlar. ayrıca kıvrak traktör çiftte yavaş kalır. bunların yanında kaporta da öenmlidir traktör için. tt55in arka yan çamurluklarına plastik ilavesi yapmışlar. ayrıca kaporta bakalit dediğimiz sert plastikten oluşuyor. bunları da göz önünde bulundurmak gerekir derim ben...

Hukukcu_Efe link=topic=39693.msg346795#msg346795 date=1298497535' Alıntı:
traktör de önemli olan çekiş gücüdür. kullanım rahatlığı daha sonra gelir. traktörün yandan vitesli oluşu ve ya ortadan vitesli oluşu sadece kullanımda rahatlık sağlar. ayrıca kıvrak traktör çiftte yavaş kalır. bunların yanında kaporta da öenmlidir traktör için. tt55in arka yan çamurluklarına plastik ilavesi yapmışlar. ayrıca kaporta bakalit dediğimiz sert plastikten oluşuyor. bunları da göz önünde bulundurmak gerekir derim ben...
Bence 54 c ikisinide kullandım biliyorum 54c koparıcı bir canavar

zaten motorlar aynı çekişte ahım şahım fark olmaski, yandan vitesli oluşu onu bir adım öne çıkarır, eğer iş kaportada bitiyorsa bence td serisini kimse almazdı türkiyede en çok satan seri... bils-*-

ben sadece 54C ile kıyasladığım için kaportasından bahsettim. tabiki de teknoloji ile birlikte motor kalitesi ve kullanım rahatlığı artıyor. şüphesiz ki 2010 model yandan vitesli tt55 kullanım açısından 54cden daha iyidir..