Palazoğlu Çiftdingil Tır Tipi Römorkum geldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Palazoğlu Çiftdingil Tır Tipi Römorkum geldi

Okan Akıl link=topic=39744.msg347353#msg347353 date=1298575295' Alıntı:
zafer akbulut dme bzde ordan alırız aletlerı buyukler zahıreye pek gtmedm kopertfler we takı zahıreyle calısıyoruz uyukler kendılerıde kurban bktı bu sene sen gecen senelerden bhsedyosun hrhalde

Zafer abiden geçen sene disk tiller aldık. Ondan önceki senede ilaç makinası aldık. Büyükler Zahire ile uzun süredir çalışıyoruz. Bizim köydeki malların çoğunu Suat Bey alıyor. Bazen traktörle ve kamyonla malda getirip depolarına döküyoruz. En son ayçiçekleri getirdiydim. Sık sık geliyoruz. Kurban olarak onlar dana bakıyorlar. Ama biz küçükbaş bakıyoruz. Suat Bey uzun süre bizden kurban aldı. Sonra bir ara kendileri küçükbaş yapınca almadılar. Ama daha sonra ailesi bizim kurbanları çok beğendiği için illede bizden almasını istemiş. Yani evdekiler niye ordan almıyorsun diye kızmışlar. Bu sene küçükbaş yapmayıncada gene bizden aldı. Araçlarına filanda sürekli bizden alıyor zaten. Neyse konuyu burdan fazla uzatmayalım. Konu karışmasın...:D

İZMİRLİ_85 link=topic=39744.msg347388#msg347388 date=1298577533' Alıntı:
abi hayırlı olsun güzel römork.yazın sameyle birlikte gönder doğanlada slaj çekelim ;D
sağol Cihan yaza beklerim birtanede sofralı damper var ikisinide alırsınız ama işiniz bitince banada yardıma beklerim.
60 dekar kadar bende silaj ekmeyi planlıyorum... alk-*s

bartu link=topic=39744.msg347401#msg347401 date=1298578145' Alıntı:
sağol Cihan yaza beklerim birtanede sofralı damper var ikisinide alırsınız ama işiniz bitince banada yardıma beklerim.
60 dekar kadar bende silaj ekmeyi planlıyorum... alk-*s
tamam abi sen iki romorku gönder bizim iş bitince romorka yükleriz benim 95-80 le slaj makinasını geliriz hallederiz senin işi ;D

Arkadaşlar fotoğrafları görmek için ImagesHack ' e üye olun. Yine bu sayfaya gelin direkt gözükmeyecekler. Ama ben fotoğrafların linklerinide yukarıda ekledim. Oradan tıklayıp teker teker görebilirsiniz.

naıl_59 link=topic=39744.msg347459#msg347459 date=1298583438' Alıntı:
kabin ve romörkünde hayırlı uğurlu olsun abi fotoları göremedim ama
Resimleri bende göremedim..
Mustafa bi zahmet şu resimleri; http://www.ressim.net/ bu adresten bi daha yüklesen, hem burda bir defada 10 dan fazla resim seçiyosun ve ressim net in altında çıkan linklerden 'toplu Forum kdoları' var, ordan 'ihale veb site' olanı kopyala yapıştır yaparsan resimlerin çok kolay yüklenecektir. Ayrıca buraya da üye olabilirsin 'beleş' olarak..Üye olmasan resim yükleyebilirsin.

Bak şimdi gördük resimleri..:) Düzenleyen arkadaşa teşekkürler..
Remork ve rengi Same ye uyumlu olmuş, iyi günlerde kullanın.. Kabinde çok yakışmış..:)

vayy be aldandık bak nası yapmışlar sımdı babalar sağlam olmuş çamurlukları yok abi römorkun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...