TD 85D PLUS ların önceki modellerine göre avantajları nelerdir ??

Ynt: TD 85D PLUS ların önceki modellerine göre avantajları nelerdir ??

fiyatı iyi ödeme şekline göre degişiyor fiyatlar 65-68 gibi . biz 2 ay oldu alalı 65 e peş sıkı pazarlık tanıtım amaçlı olunca uygun oldu . şimdilik çok memnunuz ama daha tarlaya girmedik onun için fazla bilgi veremeyecegim . ama yakında bolça paylaşım yapacagım

valla kardeş biz 50 dönüm sulu arazıyi 9 lu kazayağı ile ikilemek zorunda kaldık çünkü ekipman yoktu yeni ekipman almayı düşünüyoruz mesela 13 lü kazayağı gibi.buna rağmen tarlayı 4 saatte bitirdik ortalama 60-70 litre flan yaktı ilk kez tarlaya sokmuştuk.iveco motor olduğu için gittikçe yakıtı düşer dediler :S

Hayırlı olsun hesaplı almışınız nereden hangi bayiden aldınız yeni çıkanlarda fiyat yüksekmiş galiba bu euro 3 motor ve intercollü modellerde
avantajları çifçeker kolunu çift badanajı düğmeli yapmışlar gösterge dijital vs. dez avantajıda yoktur

saolun arkadaşlar daha iyisi sizin olsun ;) valla kardeş bilmiyorum ama elimizde 9 lu kazayağı vardı onunla sürmek zorunda kaldık.50 dönüm yeri 4 saate yakın bitirdi 60- 70 litre civarı yaktı.birazda biz çok zorladık heralde traktörü yabancı olsuğumuz için 18 devirin üzerinde gitti sürekli traktör. daha öce ispanyol MF 165 vardı bils-*- :S

Hayırlı olsun kardeş Allah kaza bela vermesin inşallah bende aldım bu td 85 plus kabinli serisinden ama daha bir bilgi yok birde yeni td 90 çıkmış ektradan intercol ve euro 3 motor diyorlar bayyii den ögrendim cuma günü bende 65 e almıştım 2 bin fark verip ondan alacak gibiyim .. 15 gün sonra teslim edecekler inşallah

valla kardeşim bilmiyorum biz o kadar ağır bi işe koşmadık ama şöyle biraz denemek istiyoruz TD85D yi eğer yakıtında vaya teknik aksamından düzen tutturamazsak değiştiririz bu TD90 Aklıma yattı euro3 motor flan iimiş ok-*-s

şarklılı18 link=topic=39827.msg349148#msg349148 date=1298840286' Alıntı:
valla kardeşim bilmiyorum biz o kadar ağır bi işe koşmadık ama şöyle biraz denemek istiyoruz TD85D yi eğer yakıtında vaya teknik aksamından düzen tutturamazsak değiştiririz bu TD90 Aklıma yattı euro3 motor flan iimiş ok-*-s

benimde aklıma yattıgı için 2000 lira fark verip ondan alacam artık motor yeni sistem ayrıca intercoll olması yakıtta tasarruf sağlar performans artar diye düşünüyorum :S :S

şarklılı18 link=topic=39827.msg349156#msg349156 date=1298840719' Alıntı:
düşüncen doğru ama hiçde belli olmaz bence acele etme derim çünkü ilk defa çıkan seriler düzen tutmuyabiliyo bazen bils-*- ??*-s

sorun olursa veririm yenisini alırım o yönden sıkıntı cıkmaz bayyii ye sözüm gecer ayrıca zannetmiyorum cünkü 6 aydır deniyorlar bu modelleri td 80 veya 85 modellerinde sıkıntı cıktıgını hiç duymadım .... :) )))

hımm doğrudur bayiye sözün geçiyosa sorun yok ok-*-s PLUS serilerinin önceki çekanlara göre yakıtı %30 azmış diye duydum.senin bu konu hakkında bi bilgin varmı kardeş :S