ARKADAŞLAR TD LERİN FİYATI YÜKSELMİŞ

denizli fuarında td85 sorduk kabin kilima çift çeker 75000 dediler fiyatlar yükseldi dedi td 65 tek çeker sorduk 47000 dediler yani her motora 5000 koymuş biz ekimde 42000 almıştık bide alanlar olmuş herkese 4 aya yazıyorlarmıs motor yetişmiyo diyor

Ynt: ARKADAŞLAR TD LERİN FİYATI YÜKSELMİŞ

Senin dediğin plus modelleri onlardan alma bekle martta yuro 3 ve intercollü modelleri geliyor onlardan al td65d de olacak td85d dede olcak td75d lerede turbo atıp aynı yüro3 motor ve intercoller atılacakmış bilginize.

hacimmet link=topic=39844.msg348520#msg348520 date=1298745179' Alıntı:
Senin dediğin plus modelleri onlardan alma bekle martta yuro 3 ve intercollü modelleri geliyor onlardan al td65d de olacak td85d dede olcak td75d lerede turbo atıp aynı yüro3 motor ve intercoller atılacakmış bilginize.

ewet arkadaşım doğru diyor bende almıştıım td 85 plus klima kabin 65 bine şimdi 2 bin fark verip intercol ve euro3 motorlu td 90 alacagım 10 güne kadar teslim olacak ama ben 3 ay önce pazarlık etmiştim şimdi ki fiyatlardan bilgim yok ..

bu eoru 3 notor ve intercooler hakkında geniş bilgi nerden bulabiliriz..td100 varmış yeni gelecek bu serilerde 103 hp gibi birşeyler söylemişti bir tanıdık..net bilgisi olan varsa ve bizlerle paylaşırsa çok ama çok sevinirim..newholland ın kendi sitesinde göremedim ben bu konu hakkında herhangi bir bilgi