jd 5075 e mi yoksa new holland tn75 mi

slm arkadaşlar jd 5075 e mi yoksa newholland tn 75 mi balya da veya başka işlerde hangisi daha iyidir yakıt olsun cekiş olsun motor durumu ilgili arkadaşların samimice cevap vermesini bekliyorum şimdiden tşk.

Ynt: jd 5075 e mi yoksa new holland tn75 mi

j.d 5075 balyaya bire birdir neden diyeceksiniz cünkü hararet diye bişey bilmesin cekiş desen gine öyle fazla söze gerek yok tanıdıgın biri varsa j.deereyide dene nh yide farkı kendin görecen anlş-*s

nh tn75 kullanmadım ama sanırsam 4 piston ve nhlerdede haraet sorunu yok bende 2 tane 5075 e var gecen yıl bahsetmişdim bırısı ıyı bırısı hıcde ıyı degıl aynı gun alındı servıs servıs dolaşdı ama sıkıntısı bıtmedı oyle devam edıyor bence nh

kimin ne sölediği belli olmuyor john deere kullanan john deere iyi diyor nh kullanan iyi diyor hangisi inansak şaşırıp kalıyoz ne yapacaz bilmiyom

ust tarafda yapmıuşdım yorumu kardeşim iki tane var bende ama bırı cekıs yakıt konusunda ıyı ama dıgerı ıllallah dedırtı cekiş yok yakıt fazla
5075 e nın eskı serısı 5503 dür ıkı tanede ondan var onlarda ıyı aynı motor sadece serı farkı bırde platform farkı var

Konu Açılalı Baya Olmuş da Yinede Yazalım :)

JD 5075E Kullanmadım Ama NH TN75DA Kullandım...
BC5040HB Balya Makinasında Sap Balyası Ve Yonca Balyası Yaparım Her Yaz...

Yakıtı Ve Makinaya Hükmedişi Gayet Güzel...
Belki İlk Başta Küçük Geliyo Makinaya Traktör Diye Düşünüyorsunuz Ama Kullandıkça Anlıyorsunuz...
Motor Büyük Olunca da Makina da Kırmadık Yer Bırakmıyor...
Bu Yüzden TN75DA Hem 3 Piston Olması Dolayısıyla da Gayet Uygun Balya Yapımına...