Hortum patladı.Tır Haşat oldu...

Ynt: Hortum patladı.Tır Haşat oldu...

Waaooowww ....demekki neymiş,,,damper kalkıkken, değil altında yakınında bile durmak tehlikeliymiş...uyarıları dikkate almak lazım...

Ama Ali, hortum değilde sanki piston patlamış gibi...

Paylaşıma teşekkürler...

Dedim kaç kere bakıttırdınmı şu arabaya yağ damlatıyor dedim dinlemedin slk-*-s slk-*-s sakalımız yokki sözümüz tutulsun

benim eski römorka damper koydurdum.pistonu düz takmamışlar.kalkarken hortumu eziyor.yazın buğday başaltırken patladı.bu kadar hızlı inmedi ama.bir römork buğday yağa bulandı.bir teneke yağ gitmiş traktörden.hemen hemen 200 tl masraf oldu.

kafaya düşse adam ezilirdi içerde allah korumuşda olur bunlar romörkları ıslak kayırla fulleyince onlarda yapabilio bunları kaldırırken bi sağa bi sola basıyo yapcak bişi yok

Aynı olay başıma as950 de geldi .. Damper kalkarken hortum patladı ve damper büyük bir gürültüyle indi , kabine vurdu ve söförü kabin ile direksiyon arasına sıkıştırmıştı ..

operator11 link=topic=40001.msg374318#msg374318 date=1302112846' Alıntı:
Aynı olay başıma as950 de geldi .. Damper kalkarken hortum patladı ve damper büyük bir gürültüyle indi , kabine vurdu ve söförü kabin ile direksiyon arasına sıkıştırmıştı ..
geçmiş olsun