new holland yeni tear3 motor ve tüm serilerinde artık turbo+intercolerlı oldu.

evt arkadaslar bugun newholland bayisinde inceleme fırsatım oldu yeni modeller gelmiş şu an satısta .bundan sonra tear2 motor gelmiyecekmiş.td serileri yeni eklenen turbo+intercoler özelligi sayesınde traktorlerde güç artırımı olmuş.td85d::td90d olmuş,td95d yeni seride td100d olarak karşımızda .kaporto sisteminde ve dıs tanıtım yazılarında degişimler olmuş,td90d ve td100d modelerınde arka kol baglantı yatakları ve orta kol bagalnatı yatakları degişmiş.en belli başlı degişimi ise tt serisinde görmek mümkün tüm tt serisi tear3 motor ve turbo+intercoler olarak modifiye edilmiş durumda ayriyetten kabin şeçenegide getırılmiş bazı modelleri için.55-56 serilerindede tear3 ve turbo+intercoler konulmuş. yeni motor degişikliigiyle tork degerleri ,volan çapları ve baskı -balatada sistemleride degişmiş durumda.benim ilk izlenımlerım bunlar .paylaşmak istedim ..

Ynt: new holland yeni tear3 motor ve tüm serilerinde artık turbo+intercolerlı oldu.

bugün yolda giderken bi td100d görme fırsatım oldu ama gidiş halinde olduğumuz için inceleme fırsatım olmadı dışardan bakışta pek bi fark yok ama değişikliklerin baya olduğu kesin

Ynt: new holland yeni tear3 motor ve tüm serilerinde artık turbo+intercolerlı oldu.

td90d intercoler ve tear3 motor olmus.önkaportanın radyator ve intercoler bölümünün üstüne gelen kısmını pencere şeklinde havalandırma için petek şeklinde delikli pencere açılmış.55-56s serisinin kaportada degişiklik yok sadece motor tear3 ve turbo+intercoler olarak degişim olmuş.

adamlar teknolojiyi birden satarmı . satmaz tabi. bu sene çok değişiklik yapıldı ve ciddi derecede satış oldu.seneye farklı modeller yaparlarmı pek bilmem ama pek sanmıyorum.git gide geliştirip satacaklar.

mustafagursacli link=topic=40112.msg351593#msg351593 date=1299177988' Alıntı:
Adamlara helal olsun 3 vardiye çalışıyolar maşallah 24 saat üretim hiç durmuyor Allahım nazarlardan saklasın
Kim çalışmazki hopcam 24 saat bizim buradaki NH bayisi ayda 35 e yakın traktör satmışlar

tt50 nin fiyatını yanlış hatırlamıyorsam 31500 tl olmuş yeni versiyonlar beraber tabiki fiyatlarda modele göre %3 ile %6 arasında zam yapılmış.yakında türktraktör ün sitesinde yeniliklerle ilgili düzenleme olucakmış daha geniş bilgi edinecegiz oldugunda.

yeni model td 90 ve td 100 lerin fotograf videolarını paylaşan olsa çok iyi olucak

apoxlost link=topic=40112.msg359270#msg359270 date=1300031999' Alıntı:
yeni model td 90 ve td 100 lerin fotograf videolarını paylaşan olsa çok iyi olucak

Senin ızdırabını anlıyorum kardeşim sen td 85 i değiştircen ya göreyim ona göre alayım düşüncesindesin yarın bayii nin yanına gidecem benim motorla ilgili evrak fealn götürecem hoş bizimki de gelmedi de sanırım 10 güne kadar gelecek aslında varmış bayii de ama 12+12 vites dedi bende almadım td90 ve td100 fotolarını yarın aksama yüklerim inşallah sabret biraz sende kardeşim..... alk-*s alk-*s :D :D

nev holland traktörleri güzel motor yapıyor ve yenilenen donanımıyla taktire şayan olur kullanıcılarına tebrik ederim
sadece 2010 yılında alanlar hiçbirşey anlamayacaklar

ceksparow-1986 link=topic=40112.msg359276#msg359276 date=1300032533' Alıntı:
nev holland traktörleri güzel motor yapıyor ve yenilenen donanımıyla taktire şayan olur kullanıcılarına tebrik ederim
sadece 2010 yılında alanlar hiçbirşey anlamayacaklar
haklısın ama onlarda hesaplı aldılar süspansede vardı

serseri51 link=topic=40112.msg359273#msg359273 date=1300032314' Alıntı:
Senin ızdırabını anlıyorum kardeşim sen td 85 i değiştircen ya göreyim ona göre alayım düşüncesindesin yarın bayii nin yanına gidecem benim motorla ilgili evrak fealn götürecem hoş bizimki de gelmedi de sanırım 10 güne kadar gelecek aslında varmış bayii de ama 12+12 vites dedi bende almadım td90 ve td100 fotolarını yarın aksama yüklerim inşallah sabret biraz sende kardeşim..... alk-*s alk-*s :D :D
senden yarın bolca fotograf bekliyorum serseri olurmu benim td 90 seninkinden önce gelsin )))

serseri51 link=topic=40112.msg359273#msg359273 date=1300032314' Alıntı:
senin td 90 da amma geldi kardeş bizim burda birine gelmiş deye duydum görmedim ama böyle giderse senden önce benim 90 gelecek yarın veya salı belli olur

apoxlost link=topic=40112.msg359282#msg359282 date=1300033168' Alıntı:
senden yarın bolca fotograf bekliyorum serseri olurmu benim td 90 seninkinden önce gelsin )))

gelsin kardeş canın sağolsun artık sen getirirsin 25 mart ta ekecem ben pateleri herşeyi hazırladım gübre sacıp ekmek kaldı artık... alk-*s alk-*s anlş-*s anlş-*s anlş-*s
yarın inşallah bayii nin önünde vardır bolca resimlerini ceker koyarım merak etmee... :D :D

Senin ızdırabını anlıyorum kardeşim sen td 85 i değiştircen ya göreyim ona göre alayım düşüncesindesin yarın bayii nin yanına gidecem benim motorla ilgili evrak fealn götürecem hoş bizimki de gelmedi de sanırım 10 güne kadar gelecek aslında varmış bayii de ama 12+12 vites dedi bende almadım td90 ve td100 fotolarını yarın aksama yüklerim inşallah sabret biraz sende kardeşim.....
zaten çarşambaya ne kaldı canlısını görüyüz artık fuarda sen yinede resimlerini ekle :D

serseri51 link=topic=40112.msg359287#msg359287 date=1300033454' Alıntı:
gelsin kardeş canın sağolsun artık sen getirirsin 25 mart ta ekecem ben pateleri herşeyi hazırladım gübre sacıp ekmek kaldı artık... alk-*s alk-*s anlş-*s anlş-*s anlş-*s
yarın inşallah bayii nin önünde vardır bolca resimlerini ceker koyarım merak etmee... :D :D
iyi olur bolça çek bu ayın 30 unu görürüz biz geçen 20 sinde ekmiştik bugün yerlerdeki karlar bitti oldu eridi

ramazanpullu link=topic=40112.msg359288#msg359288 date=1300033509' Alıntı:
zaten çarşambaya ne kaldı canlısını görüyüz artık fuarda sen yinede resimlerini ekle :D

ewet hafta sonu fuar var konyada inşallah bizde geliyoz bakacagız yeni aletlere..... :) :)

apoxlost link=topic=40112.msg359290#msg359290 date=1300033614' Alıntı:
iyi olur bolça çek bu ayın 30 unu görürüz biz geçen 20 sinde ekmiştik bugün yerlerdeki karlar bitti oldu eridi

bende ekmiştim gecen sene bu günlerde ama hava şu an soğuk ve karda var tabiii ama ısınıyor havalar :) :)

apoxlost link=topic=40112.msg359284#msg359284 date=1300033345' Alıntı:
senin td 90 da amma geldi kardeş bizim burda birine gelmiş deye duydum görmedim ama böyle giderse senden önce benim 90 gelecek yarın veya salı belli olur

normal 12+12 vitesi var vereyim dedi ben almadım işime yaramıyor sürüngen olmazsa sökümde sıkıntı oluyor mutlaka 20+12 almam lazım ayrıca sonrdan takılan hoşuma da gitmiyor....