en iyi lastik

Ynt: en iyi lastik

sinan1 link=topic=40181.msg352452#msg352452 date=1299291161' Alıntı:
arkadaşlar mf ler için en iyi lastik markası hangisi ??? bide tm yazıyo lastigin üzerinde benimkinde tm65 yazıyo tm 99 yapsak yani 285 lastigi taksak bi sorun olurmu

arkadas orjinalı neyse onu tak büyük lastik motoru devirsizlestirir suratlandırır suratlandırdıgı için cabuk bayılır

evet bende lassa öneririm 14.9 13-28 25,05,2010 çiftini 1.100 liraya aldık petlas önceden iyiydi ama su andaka iktidarın bi özelleştirmeye karşı bi zaafı var petlasıda özelleştirdi onadn sonra oda güzel lastık cıkartmıyo su anda sanırım ayrıca lassanın fiyat lıstesını www.lassa.com.tr de bulabılırsın

Lassayı alırsan kışın motor karda yerinden kalkmaz zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s çok rezil bir lastik KARDA. Bence dünyanın en iyileri GOOD YEAR, MICHELLIN, PIRELLI sakın petlasa bulaşma 5 yılda değişirsin. Biz Pırellı TM 99 modelini aldık çok menmunuz çatlama, patinaj, kısa ömür asla olmuyor. Karda patinajı az oluyor Ben pırellı öneririm 2004 yılında almıştık 400 dönüm çeviriyo 7 senedir lastikler şimdi %80 durumunda anlıyacağın 10 sene daha koşarız ok-*-s

lassaya karda pek kullanmadım kısın köye gıtmıyoruz fakat bende diyordum michelın pirellı felan alalım dıyede fıyatlarını gorunce boş ver dedım :)))) biz yılda 170 200 donum suruyoruz bize 1999 yarım olarak gelmıstı lassalar traktörle ıste daha geçen sene degıstırdık ama tekerlerde diş diyede bişey kalmamıstıı ve 1 yarıgı vardı kocaman :)) içerisine elını sokabılıyordum :))