5625 kum dolu kasayla batıı şahseye kadar işte bi kaç foto

Ynt: 5625 kum dolu kasayla batıı şahseye kadar işte bi kaç foto

kendisi cıkardı zaten kasa tam doluydu kumun birazını bosaltık orta tekerin altına biraz tas koyduk cıkardık oyle ama cok fenaa battı ramorkun kancayı yamultu aniden battı zaten

kardes vala zoruma ne gitti biliyormusun o kumu tekrar doldurmak gitti zaten sucu makinada aramaya gerek bile yoktu düşün traktörün sol tekeri elinle iteleyince teker dönüyordu traktör askı da kalmıstı cok acayip battım vala hidromek kepcede asagıda batmıstı o arkadaki bom olmasa cıkamıyordu kumda batmak cok tehlikeli alah esirgesin

vala traktör yeri tutmuyordu öne başak 2375 vardı bagladık cekemedi çünkü traktör askıdaydı zeminde gevsek oldugu için hiç bi traktör cekemezdi cünkü hemen patanaj yapınca batıyorlar ama ramorgu kum yuklu kaldırdım getirdim büyük lastiklerin altına tas dolurdum sonra taktım ramorgu çıktım yani plus kendi çıkarır yeterki yeri tuta anlş-*s

yahya link=topic=40212.msg360185#msg360185 date=1300129478' Alıntı:
geçmiş olsun çağıraydın gelir kubotayla çekerim yhekta
ginede sagol yok dedim şimdi cagırsam zaten mazotta fazla fiyatı ordan buraya cok yakar :D
bu arada elazıgda gecenlerde mustafa abi diyordu kubotanın servisini elazıg bölge sorumlulugunu kubotanın onlara vereceklermiş dogrumu bi bilgin varmı insalah elazıgada gelir bu kubotalar yakında görürüm baktın hiç sana misafir olurum köye gelirim tekrar hayırlı olsun kubota

başakta motormu 45 newholland biçer barajda battı çekemedi oda başak 4x4 75 bg olan 5725 ben çektim jd ondan üstün mustafa dediğin servismi elazığda bayi yok servismi olsun o kubota servisi,ni alsın kubotayı satarım ama malatyadaki servis 15 ustalarım adamlar dört dörtlük belki servis üzünden jd satacağım

john deere servisi olan elazıgdaki vala gecenlerde öyle sölüyorlardı dogrumu yanlışmı bilmiyorum ama insalah elazıga da getirirler kubotayı

ykt123 link=topic=40212.msg361195#msg361195 date=1300296465' Alıntı:
john deere servisi olan elazıgdaki vala gecenlerde öyle sölüyorlardı dogrumu yanlışmı bilmiyorum ama insalah elazıga da getirirler kubotayı

malatya -elazıg bayisi akıncılar tic. artı eski same servisi hacı usta ya verecekler servisi büyük ihtimalle..

Demişsin Zaten Zemini Tutmuyordu.Diye Yoksa Tanımam Bendede Var JohnDeere 5625 Batmazdı Orada.Az Biraz Tutsaymış. cidd*-*-*