Aramıza yeni katılan YAREN TD85D plus :)

Ynt: Aramıza yeni katılan YAREN TD85D plus :)

saol kardeşim daha iyisi sizin olsun. ya kardeş biz abimle çok istedik kabinli alalım diye ama gelde sen bunu babama anlat ;D neymiş efendim ben motorun sesini net olarak duymazsam tozu toprağı yemezsem o traktörle iş yapamam diyo zuha-*-s :D eski toprak işte

HayıRLı uğuRLu oLsun ALLAH kaza bela vermesin bereket getirsin. Babamda aynı kafa 168 in kabini çıkaracam diyor niye diyorum 'herkte sesini dinleyeceğim' diyor zuha-*-s zuha-*-s

valla kardeş yavv ;D diyorum ya baba bak etme eyleme tozda toprakta kliması var 1 gr toz almaz içeri rahat olur hem teybi flanda olur diyorum , yok illede gölgelikli olsun tarlada iş yaparken müzik mi dinlenir tozu soğuğu yiyceksinki yaptığın işin değerini anlayasın diyo motorun sesinide açıktan duymazsam kendimi kafesin içinsa sanarım diyo zuha-*-s zuha-*-s )))

şarklılı18 link=topic=40250.msg353807#msg353807 date=1299496598' Alıntı:
valla kardeş yavv ;D diyorum ya baba bak etme eyleme tozda toprakta kliması var 1 gr toz almaz içeri rahat olur hem teybi flanda olur diyorum , yok illede gölgelikli olsun tarlada iş yaparken müzik mi dinlenir tozu soğuğu yiyceksinki yaptığın işin değerini anlayasın diyo motorun sesinide açıktan duymazsam kendimi kafesin içinsa sanarım diyo zuha-*-s zuha-*-s )))
aç pencereyi :) ses de girer toz da deseydin:)