konya tarım fuarına kimler geliyor

Ynt: konya tarım fuarına kimler geliyor

gittikte ne oldu kardeşim berbattı tek kelimeyle new holland tümosan haricinde traktörün kapısını açan yoktu class ın görevlisyle kapıştık kafasını gözünü kıracaktım traktörlere ayakcaga çıkıp bakacakmısık

köylüye sadece dış kabını göstereceklerse bundan sonra konyaya fuara gelmelerine gerek yok bence

bencede böyle akılsız ve reklam yapmayı bilmeyen pazarlama ve tanıtım konusunda acemi getirdiği bir traktörle herşeyin bittiğini zanneden çaylakları koyarlarsa bu işin başına bende gelmem bu durumu aslında şikayet etmek lazım ben traktörün içini ve knforunu göremedikten sonra neden alacakmışım hayret bi durum valla uyy-*s

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=40282.msg377544#msg377544 date=1302534251' Alıntı:
bencede böyle akılsız ve reklam yapmayı bilmeyen pazarlama ve tanıtım konusunda acemi getirdiği bir traktörle herşeyin bittiğini zanneden çaylakları koyarlarsa bu işin başına bende gelmem bu durumu aslında şikayet etmek lazım ben traktörün içini ve knforunu göremedikten sonra neden alacakmışım hayret bi durum valla uyy-*s

ya yusuf kardeşim adamın kafasını kıracaktım valla bu sefer alttan almaya başladı abi valla çakmaklıgı çalındı ne yapalım filan demeye başlayınca başladım laf saymaya sen nesin burda dedim her adamın yanına bin hem adamı kontrol etmiş olursun hemde motoru tanıtırsın sende yanında olursan zarar veremez dedim koydum gittim sonra