Iyi bakacabilecek birine hediye edilmek üzere Anadolu coban köpegi....

Arkadaslar, istanbulda bir arkadasimda Aksaray malaklisi cinsi disi bir yavru var. Abi bunu iyi bakabilecek birine verelim dedi. Ciftligi olan birine gitmesi tercigimiz, davara pek gelmez bu köpekler ama iyi bekcilik yaparlar. Köpek istanbul anadolu yakasinda. Isteyen özelden mesaj yazsin....

Aha resimlerde geldi.. Basvurulari alalim.))))

<script src='http://img716.imageshack.us/shareable/?i=ufalt305lm3053510602201.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript> </noscript>

Uploaded with ImageShack.us

Ynt: Iyi bakacabilecek birine hediye edilmek üzere Anadolu coban köpegi....

By_eSeS link=topic=40286.msg354234#msg354234 date=1299527517' Alıntı:
saf mı köpek seceresi varmı :D
yok gardas, kangal degil zaten, arkadasin itlerin yanina gelmis, dahada gitmemis ordan, bizimkide mecburen bakiyor simdilik ama iyi bi yer bulmak istiyoruz.

satocan58 link=topic=40286.msg354238#msg354238 date=1299527677' Alıntı:
yok gardas, kangal degil zaten, arkadasin itlerin yanina gelmis, dahada gitmemis ordan, bizimkide mecburen bakiyor simdilik ama iyi bi yer bulmak istiyoruz.
tamam gördüm resmi karışık bı kopek onun atalarında neler yokki :) barınaga verın bakmak ıstemıyosanız.. sn sıvastamısın kankal varmı kankal?

gardas barinaga verilecek kadar kötü köpek degil. saflik baska güzellik baska. is görür bu köpek, iyi enikde verir. yer bulunmaya bulunurda ben trakkulup e gitsin bu sefer dedim.....

Valla abi tam malaklı değil ama gened güzel köpek. Dediğin gibi iş yapar bi köpek