5020 SERİLER İÇİN YARDIM

slm arkadaşlar jd 5020 serilerin katalog bilgileri biraz kısıtlı.fazla bilgi vermiyor şöyleki:vites km aralıkları,model yıllarına göre farklılıklar (tabi varsa) ,azami hızı, vebenim sayamadığım diğer öazellikleri kullanan ve bilen arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim.artı ve eksileri neler bilmek istiyorum.şimdiden TŞK.

Ynt: 5020 SERİLER İÇİN YARDIM

JD 5020 serisi JD'nin Almanya'daki fabrikasında üretilen kompakt traktörleridir.Türkiye'de 5720 ve 5820 modelleri mevcuttur. PowrQuad™ – 16/16 – 40 şanzımanı ülkemizde mevcuttur, bu şanszıman debriyaj kullanmadan 4 adet vites değiştirme özelliğine sahiptir.Hız aralıklarını aşağıdaki fotoğraflarda görebilirsiniz.

kardes 5020 serisi simdi john deere 500 r serisi olarak cıkıyor 5080R 5090R 5100R olarak çıkıyor ve 50 km hıza sahip otomatik sanzıman torklu ve cok hoş bir turbosu var ve kabin konforuna diyecek yok cok rahat ferah klimalı pıooneer mp3 var 4 silindir motor manevra kabiliyeti çok süper bir makina hostes koltugu buzdolabı falan var

evet yektanın dediği gibi çok hoş ama fiyatları zam gelmedise 115 milyar 10 tane çifçiden 1 tanesi ançak alır yada tarımcılık sektöründeki şirketler alır fiyatı el yakıyor ama şimdiki aklım olsa 5725 2010 4x4 var o zaman bayi dedi onu al param çıkmadı dedi bankaya gir bende ondan korktum keşke girip alsadım

ARKADAŞLAR BEN 5720 Yİ YENİ ALDIM BİRKAÇGÜNE KADAR GELECEK TRAKTÖR.ÇOK SORU SORMAMIN SEBEBİ BU,HİÇ KULLANMADIM AMA HERKES ÇOK GÜZEL DEDİ ALDIK.ELİMDE 5715 VARDI VİTES HIZLARINDAN DOLAYI HERKTE DOĞRUSU PEK TUTMADIM. BUNU İYİ SORUN YAŞAMASSIN DEDİLER.PULLUĞUM 4+1 YANİ BEŞLİ.BİRTANESİNİ ÇIKARABİLİRİM.TRAKTÖR YENİ DERKEN SIFIR DEYİL TABİ 2008.KULLANAN ARTKADAŞLAR KAÇLI PULLUK VE KAZAYAĞI KULLANIYOR , BUNLARI ÖĞRENMEK İSTEMİŞTİM.TŞK.