CLAAS AXION 9XX PROTOTİP SIMA-11 TANITIM VİDYOSU 2012' DE TARLALARDA OLACAK...!

Ynt: CLAAS AXION 9XX PROTOTİP SIMA-11 TANITIM VİDYOSU 2012' DE TARLARLADA OLACAK...!

Güzel paylaşım. Ben bu vidyoyu paylaşçaktım. Fakat sonradan unutmuşum. Paylaşman iyi oldu. Son derece müthiş bir traktör 2012 ' de tarlalarda görebileceğiz. Gerçekten son teknoloji harikası diyebiliriz. Üzerindeki FPT Cursor motor Tier4i standartında. Yani şuan piyasadaki hiç bir traktör bu standartta motor kullanmıyor. Aynı segmenttekiler 3b veya en fazla 4a standartına sahip. O yüzden pazara çıktığında baya ilgi toplayacak diye tahmin ediyorum.

Ynt: CLAAS AXION 9XX PROTOTİP SIMA-11 TANITIM VİDYOSU 2012' DE TARLARLADA OLACAK...!

alipasalierkan link=topic=40300.msg354605#msg354605 date=1299582959' Alıntı:
Güzel paylaşım. Ben bu vidyoyu paylaşçaktım. Fakat sonradan unutmuşum. Paylaşman iyi oldu. Son derece müthiş bir traktör 2012 ' de tarlalarda görebileceğiz. Gerçekten son teknoloji harikası diyebiliriz. Üzerindeki FPT Cursor motor Tier4i standartında. Yani şuan piyasadaki hiç bir traktör bu standartta motor kullanmıyor. Aynı segmenttekiler 3b veya en fazla 4a standartına sahip. O yüzden pazara çıktığında baya ilgi toplayacak diye tahmin ediyorum.

onemı yok kımın paylastıgının :) sen daha detaylı bılgı ve foto edınırsen katkılarını beklıyoruz anlş-*s

Ynt: CLAAS AXION 9XX PROTOTİP SIMA-11 TANITIM VİDYOSU 2012' DE TARLARLADA OLACAK

doganbey1 link=topic=40300.msg354440#msg354440 date=1299543795' Alıntı:
:D Ertaç aga tam senlik bu motor hiç kaçırma derim. Bak TOKMAKCI da üstünü malları satınca tamamlayacakmış bana öyle dedi :D
.s ne malım var yaw :D haşhaş desen neyse hacı sende sen gibi zengin adam değiliz ki biz ;D
ertaç güzel paylaşm tşklerr

alipasalierkan link=topic=40300.msg354605#msg354605 date=1299582959' Alıntı:
noo*-*- noo*-*- noo*-*- unutmak olmaz noo*-*- noo*-*- noo*-*-
Ally TOKMAKCI link=topic=40300.msg354713#msg354713 date=1299590510' Alıntı:
.s ne malım var yaw :D haşhaş desen neyse hacı sende sen gibi zengin adam değiliz ki biz ;D
ertaç güzel paylaşm tşklerr
Bak bak ne malım var diyor. Olum seni google earth dan takip ediyorum. O haşhaşların içine neler ektiğini söylersem site ayağa kalkar :D :D :D :D :D :D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

doganbey1 link=topic=40300.msg354724#msg354724 date=1299591267' Alıntı:
noo*-*- noo*-*- noo*-*- unutmak olmaz noo*-*- noo*-*- noo*-*-Bak bak ne malım var diyor. Olum seni google earth dan takip ediyorum. O haşhaşların içine neler ektiğini söylersem site ayağa kalkar :D :D :D :D :D :D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
bak adam ya Şikayet et olum gelsin jandarma bi bardak ta suj içerler sonra sana olacakları site bile düşünemez :) deden den haberisiz tümo ile yaptıklarını biliyoz.açtırma benim ağzımı :D ;D ;D şety*-*