90 80 ALMAK ÜZEREYİM YARDIMCI OLURMUSUNUZ

Ynt: 90 80 ALMAK ÜZEREYİM YARDIMCI OLURMUSUNUZ

Abi alcaksan 90 80 al derim o kadarda konforsuz deil bizdede 82 80 var çok memnunuz yakıtı yakmıyor diyemem yakıyor ama çok değil o 8000 serileri daha yeni çıktı sana sorun çıkartabilir hem genellikle 90 80 satılıyor 90 80 alacaksan klimalı ve radial lastikli al derim )))

yeni ve eski serilerde arkalar aynı lütfen sallamayınız.arkadaş bu tarktör aynı hat veya bant üzerinden iniyor,parçalar aynı traktörler aynı sadece özellik farklı...

özbek sizde tümosan var galiba benim merakım ise neyinden memnunsunuz odun gibi traktör ben de 2010 8280dtk var defransiyelinden gelen sesten traktörün üzerinde durulmuyor acaba tek bir tane artısı varmı tümosanın

iyi yapmışsın ya çok ararsın verdigin traktörü benm gibi tümosan 5para etmez bi traktör ben anladım ama geç oldu

Selam arkadaşlar ben balıkesirliyim gecen sene tane tümosan aldım biri90 80 biride95 80 slk-*-s aldıgımada çok pişman oldum arıza yaptılar hep 95 80 biraz iyidi ama 90 80 çok arza yaptı lazer cekıyorum 3 defa sanzımanı söküldü aldığıma çok pişmanım lütfen başınızı yakmayın almayın şunları ya uzuz dıye alıyo millet yakmayın başınızı satıcam alan yok bıktım valla ya benden size bir dost nasiati çin malı bunlar ya benım bıldığim traktöre 5 sene anahtar urulmaz bunlar daha1 senelik sokulmeıgı yer kalmadıya duva*-*0

mesut link=topic=40304.msg397466#msg397466 date=1305025852' Alıntı:
Selam arkadaşlar ben balıkesirliyim gecen sene tane tümosan aldım biri90 80 biride95 80 slk-*-s aldıgımada çok pişman oldum arıza yaptılar hep 95 80 biraz iyidi ama 90 80 çok arza yaptı lazer cekıyorum 3 defa sanzımanı söküldü aldığıma çok pişmanım lütfen başınızı yakmayın almayın şunları ya uzuz dıye alıyo millet yakmayın başınızı satıcam alan yok bıktım valla ya benden size bir dost nasiati çin malı bunlar ya benım bıldığim traktöre 5 sene anahtar urulmaz bunlar daha1 senelik sokulmeıgı yer kalmadıya duva*-*0
ne çini ya türk malı

mesut link=topic=40304.msg397466#msg397466 date=1305025852' Alıntı:
Şanzumanı söküldü diyorsun dimi. Sen kaç seneden beri lazer ile iş yapıyorsun. Bundan önceki motorun de idi? Eğer ki lazer işi yapıyorsan biliyor olmalısın ki lazerde manuel şanzuman o kadar iyi değildir. Vitesin düğmeli olacak en kaba tabiri ile. Sen toprağı aldın giderklen 1-2-3 yapacan yerine göre. Motor hep asılacak. 90-80 in canı ne ki lazere koşacan. Sen bence çok yanlış bir seçim yapmışsın. İki motora vereceğin paraya 120-150 bg lik bir makina alıp çok güzel iş görürdün. Burda kalkıpta TÜMOSANI kötüleme Mesut Bey. Suç sende .

bizim burda 5 6 kiside tümosan var new holland dan az yakıyor ve 3 sene oldu birisinde 5 sene daha en ufak bir parçasını degistirmediler ben de güvenerek adana tarla gününde 8195 4wd kabin klima (yeni kasa euro 3 intercooler) siparis verdim yeni modelde eskiden farklı olarak; arka hidrolik ıtalyan malı olmus (sikayet üzerine), şanzıman oranları değişmiş (tarlada td100 d yi ve 8195 i test ettim gerçekten 8195 acayip seri td 100 kağnı gibi kalıyor ikisinde de 5 li 14 lü vardı ) ayrica adam new holland dan az yakmazsa ayni fiyattan geri alacagini söyledi :) normalde %20-30 daha az yakiyormus . test esnasında fark ettiğim bir noktada debriyaj çok hafiflemiş kullanımı rahat tek can sikan şey direksiyonun yükseklik ayarı yok :(

Mutluyum cunku kazıklanmadım herkese tavsiye ediyorum new holland a 20000 tl niye fazla vereyim daha seri ve daha az yakan makine varken ? haksız mıyım?

daha önce 8280 vardı 98 model onunla çektik bu zamana kadarda ona brsey olmadı lazerde bu 90 80 2010 m0del bak dıkkatınız cekerım ne degişti 98 model taş gibi di 90 80 urda yıgını ya bırakın bu işleri ya yok tumosan oyle boyle ya kullanmasam hadı neyse ama bıktım ya valla bıktım durumum bı düzelsede kurtulsam sunlardan ya

arkadaşlar tümosan ucuz diye alıyo millet sahsen bende o yüzden aldım ne alan soyluyeyım ama pişman oldum herkez kendını kandırıyo eski tümosanlar nerde ya çok memnundum onlardan bırı 8280 98 model bırıde 7480 çok ekmegını yedım onların allah razı olsun ama şimdikiler 200 saatte 90 80 sanjıman cözdürdük ondan sonra defe daha çözdük tamam traktörler çok çekiyo lafım yok ama bide arıza yapmasalar 95 80 nınde debriyaj kacırıyo 700 saatte ben su motoru veya bu motor ıyı demıyorum ama arkadaslar almayın gıdın daha guzel sağlam konforlu traktör alın şimdi diceksınız pahalı ama arkanıza bakmazsınız bırdaha üzülmezsınız kafanız rahat olur 90 80 gıdıp 60 milyarvermeın etmez onlar o kdar ya kara sanjıman ya millet düğme ile vites atıyo bizimkiler levyesı olmayan tarktöralıyolar sıfır yazık ya verdıgınız para ya fiat 66 seısınde 95 model ya kac senelık onda bile levye var ya 12+12 bu gun 2011 modelya 12+3 artık size kalmıs karar ben sadece sizin iyiliğiniz için konuşuyorum ben tarları ekeyim satıcam ıkısınıde benden uzak dursun tümosan aman aman millet memnun olsun varsın bizim fakımızolsun noo*-*-

mesut link=topic=40304.msg401788#msg401788 date=1305626656' Alıntı:
arkadaşlar tümosan ucuz diye alıyo millet sahsen bende o yüzden aldım ne alan soyluyeyım ama pişman oldum herkez kendını kandırıyo eski tümosanlar nerde ya çok memnundum onlardan bırı 8280 98 model bırıde 7480 çok ekmegını yedım onların allah razı olsun ama şimdikiler 200 saatte 90 80 sanjıman cözdürdük ondan sonra defe daha çözdük tamam traktörler çok çekiyo lafım yok ama bide arıza yapmasalar 95 80 nınde debriyaj kacırıyo 700 saatte ben su motoru veya bu motor ıyı demıyorum ama arkadaslar almayın gıdın daha guzel sağlam konforlu traktör alın şimdi diceksınız pahalı ama arkanıza bakmazsınız bırdaha üzülmezsınız kafanız rahat olur 90 80 gıdıp 60 milyarvermeın etmez onlar o kdar ya kara sanjıman ya millet düğme ile vites atıyo bizimkiler levyesı olmayan tarktöralıyolar sıfır yazık ya verdıgınız para ya fiat 66 seısınde 95 model ya kac senelık onda bile levye var ya 12+12 bu gun 2011 modelya 12+3 artık size kalmıs karar ben sadece sizin iyiliğiniz için konuşuyorum ben tarları ekeyim satıcam ıkısınıde benden uzak dursun tümosan aman aman millet memnun olsun varsın bizim fakımızolsun noo*-*-
bizim burda da 90-80 var.adam en fazla 10 defa kullanmıştır.yağ yakıyomuş

90-80 95 hp lazer için bence uygun değil.Bizim burada mera yerlerini almışlardı Motoru karşıdan gördüm ama en az 150 hp lik makina o bile durma patinaj çekiyordu zorla çekiyordu lazeri.Yol kenarında bir yerde de adam Class Aresle lazer çekiyordu oda 120 hp vardır en az. Sen baştan hata yapmışsın bence hocam en az bir 120 hplik makina alsaydın daha iyi olurdu ki bu dediğim makinların özellikleri tümodan kat kat fazla.