90 80 ALMAK ÜZEREYİM YARDIMCI OLURMUSUNUZ

Ynt: 90 80 ALMAK ÜZEREYİM YARDIMCI OLURMUSUNUZ

ben kullanıyorum sulu tarım tarla bazında degişik tarım ekipmanı vs her türlü işte kullanırım ufak tefek arızalar olabilir her motorda oldugu gibi mazot pompası tam ayarı var ayarlarsan beklentilerinden daha fazlasını bulacaksın

HOŞ BULDUK ARKADAŞLAR BEN SİVAS ULAŞ TAN YAZIYORUM YENİ MODEL 90 80 SİPARİŞİ VERDİK İNTERCOLLÜ STAGE3 MOTOR FAKAT YENİ SERİLERİN RESMİNİ GÖRDÜM 8190 SERİSİ BEĞENDİM ŞİMDİ KARARSISIZ KLASİK 90 80 Mİ ALALIM YOKSA YENİ8190 MI ALALIM NE DERSİNİZ.FİATI İSE 84 MODEL640 VERDİK ÜSTE 40000 TL.

bendeki klasik yenileri hakkında bilgim yok hicte araştırmadım sizin düşüncenize kalmış bişey levye ileri geri kolu kilima vs gibi degişiklikler vardır bendeki klasik olana kilimayı sonradan taktırdım lastleride radyal birazdaha geniş taktım yenilerde bunlar standart sanırsam

tümo gibisini göremiyorum o alma diyenler neden alma dediklerinide açıklarlarsa bilgi açısından daha güzel olur kanatindeyim veya onun içinmi en çok satan ikinci firma

ÖZBEK link=topic=40304.msg354521#msg354521 date=1299575727' Alıntı:
ARKADAŞLAR 90 80 ALMAK ÜZEREYİM KULLANAN ARKADAŞLAR YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM
özbek abi öncelikle mrb.ben y.başından önce 95-80 dtkk radıal aldım.benden 1-2 ay sonra ekoc nickli ergun abide 90-80 dt radıal aldı.klimada sonradan fabrikadan bi ekip gelip takacak.şimdi şöyle söylüyeyim zevkler ve renkler tarşılmaz.traktörleri ilk aldığımız zaman ikisini çarşıda kafa kafaya koyduk ve çok insan gelip inceledi ikisini.kimisi 95-80 i beğendi kimiside 90-80 i beğendi.95-80nin beğenilen tarafı ise kabin içinin genişliği ve rahatlığıdır.tabikide 12+12 olmasıdır.8190 ları resimlerde gördüm sadece daha bizim bayiye gelmedi.eğer ben senin yerinde olsaydım en yeni tipini ve en dolusunu alırdım.zaten sen tümosan almayı kafana koyduysan kimsede vaz geçiremez.git mf nh al diyen arkadaşların laflarına bakmazsın bile.sen sonuçta tümosan 90-80 için bilgi almak istiyorsun 80-90 bg traktörde hangisini önerirsiniz diye sormuyorsun.eğer aldıysanda hayırlı olsun abi asla pişman olmayacaksın gönlün rahat olsun.saygılarımla...

ARKADAŞLAR YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER KARARIMIZI VERDİK KESİN TÜMOSAN ALIYORUZ DA 90 80 HAKKINDA BİLGİ ALMAK İSTİYORUM BAZI ARKADAŞLAR ÇOK YAKIYOR DEMİŞ DOĞRUMU.YENİ 8190 DA GELSEDE ONUDA Bİ GÖRSEK BELKİDE ONU ALIRIZ

ÖZBEK link=topic=40304.msg354528#msg354528 date=1299577269' Alıntı:
HOŞ BULDUK ARKADAŞLAR BEN SİVAS ULAŞ TAN YAZIYORUM YENİ MODEL 90 80 SİPARİŞİ VERDİK İNTERCOLLÜ STAGE3 MOTOR FAKAT YENİ SERİLERİN RESMİNİ GÖRDÜM 8190 SERİSİ BEĞENDİM ŞİMDİ KARARSISIZ KLASİK 90 80 Mİ ALALIM YOKSA YENİ8190 MI ALALIM NE DERSİNİZ.FİATI İSE 84 MODEL640 VERDİK ÜSTE 40000 TL.
Oğuz ticaretten mi aldınız ? Ulaşlıysan bilirsin bizim köyü Beştepe hacimirza ve tutmacı geçince

konfor ararsan hiç bkma eskilerne yenileri braz daha donanımlı ama tipi hiç gzel deil tümo diosan eski kasa al derm ama konfr ararsan alma.. çakişi çok gzel diolar sitede burlarda hiç tümo yok

90.80 alma sana tavsiyem biraz yeni modellere bak 90.80 resmen bomboş bir traktör konfor sıfır 95-80 düşün derim orj kabin çok rahat edersin sonra ilerde çalışırken pişman olma bende ek işler için traktör aldım bitane geçen gün TD100 ordan tümosan bayine filan gittim 8180 serini bayi bile beğenmemiş onuda söyleyim...