tiger 70

Ynt: tiger 70

011_sameci link=topic=40313.msg354648#msg354648 date=1299585321' Alıntı:
bende pantom 3.60 vardı verdım bunu aldımm iki gunlukk falann yakıtı normall şu anda yavaslıgı onemlii diil ama sorunn acarmı ilerde onu merak etmiştim ynede tsklerr arkadasım
yakıtına herhangi bişe diyemem orda adam şikayet etmiş neler neler yazmış alacak beni arasın bilgi istesin demiş yakmıyo fakat tarlada çekmiyoda demiş hatta link te bu
http://www.trakkulup.net/fotograflar-(cekimler)-316/same-tiger-70-nevsehir-derinkuyu/

011_sameci link=topic=40313.msg354660#msg354660 date=1299586368' Alıntı:
efet baktımm o adam bayabi şişirmişş lafla sende ne var traktor
erkunt 70 t nimet var 2o1o model tentenelisinin full olanı memnunum yakıtı olsun çekişi olsun süper yinede traktorun hayırlı olsun memnun olanda var birde kullandıktan sonra snn yorumlarını bekleriz videolarını beklerim resimlerini bekleriz kardeşim

Uploaded with ImageShack.us

cazgin0020 link=topic=40313.msg354644#msg354644 date=1299584994' Alıntı:
tavsiye etmem iyi de çok duydum kotu de çok duydum bi araştır same bolumunde fotograflarda birisi almış bin pişman yakmıyo ama çekmiyoda diyo

ben tavsiye ederim o bölümde bnm de fotğraflarım var ıncelemek ıstersen bak bı arkadasım... o arkadas şikayetçi ama olay gorundgu gıbı degıl bıraz şişirme. 1 yılı astı kullanıyoruz maşallah bı sıkıntımız olmadı. servıs bı telefon ıle en gec 1 gun sonra gelıyor saat onemlı degıl.

yakıtına herhangi bişe diyemem orda adam şikayet etmiş neler neler yazmış alacak beni arasın bilgi istesin demiş yakmıyo fakat tarlada çekmiyoda demiş hatta link te bu

incelemek ve aklınıza takılan soruları sormak için buyrun link arkadaşlar....

http://www.trakkulup.net/fotograflar-(cekimler)-316/same-tiger-70-canakkale/

konyalı kral öncelkle gule gule binmek nasıp etsin allah sana motorunn sahatı kac bide klometrede ne yakıyo biliyomusun ben yeni aldımm dahaa kullanmak nasıp olmadıı guselce tarlada 4 lu pulluk mu takıyosunn şimdiden tsklerrr 011 BİLECİK Li

bakmayın bu yalan dolanlara ya.sız 3 sılındır 70 hp 3200kg bı motordan ne beklıyosunuz.balyamı o işe 80 hplıkten asagı motor gıtmez ha kullanırsın ama motoru yersın.hem halaoglunun 70ı kullandım 4 14luyu yonca yerınde takvıye ıkıyle cekıo.nası olurda 3luyu cekemz.yakıt az performans guzel getır dıger rakıplerını deneyelım bakalım nasıl olacak.lafla peynır ekmek gemıs yurumez

ok-*-ssöylenenleri dinleme.bende bilecikliyim.4 aydır kullanıyom performansı iyi 200 saat oldu aklına bir şey gelmesin.4 lü 12 numara ünlü pulluk düzde seri 1 çok dik en az 3takviye dik aşağı 4 takviye.......bileciğin hem hangi köyü. hayırlı uğurlu olsun ok-*-s

gerçektn sameler yakıt konusunda iyi traktörler bnde argn 55 wd war 2 14 3 12no pulluk la sert kara toprakta mısır tarlasında seri birle çok rahat gıdıyo bu sne birde biçerin arkasında balya yaptı bu traktör btn herkez şaşırdı gerçektn gzl traktr yanlış anlama same fanatiği deilim bnm için iönmli olan yakıt ne kdr az yakarsa bnm içn iyidr ...