YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM!

ARKADAŞLAR ŞU ANDA SIFIR BİR TRAKTÖR ALICAM FAKAT KARARSIZ KALDIK!MASSEY FERGUSON 240S NİN SIFIRI 30 BİN CİVARI UZEL 240S NİN FİYATI DA ONUNLA AYNI SAYILIR!MASSEY İLE UZEL AYRILDIKTAN SONRA MASSEY HİNTLİ TAFE TRAKTÖRE ÜRETTİRİYOR BU MODELİNİ YENİ MODELİNİN MOTORU SİMPSON EURO STAGE II TİP MOTOR, UZEL 240S NİN MOTORU PERKİNS EURO STAGE III TİP MOTOR YANİ ESKİDEN ÜRETTİĞİ MASSEYLERE TAKTIĞI MOTORLA AYNI İKİSİNİN DE BOY KİLO AĞIRLIK ORANLARIDA AYNI FAKAT UZEL DE TURBO DA VAR !FORUMDAN BİRAZ ARAŞTIRDIĞIMA GÖRE YENİ MASSEY 240S NİN PERFORMANSININ İİ OLMAYACAĞINI ÇÜNKÜ UZELİN DAHA İYİ MOTOR ÜRETTİĞİNİ SÖYLÜYORLAR !BİRDE UZELİN SERVİSİ VE SATIŞ SONRASI YEDEK PARÇA TEMİNİ NASILDIR?ÇÜNKÜ BU KONUDA ÇOK ÖNEMLİ! ALAN VEYA BU KONUDAKİ BİLGİ SAHİBİ ARKADŞLAR BENİ BİLGİLENDİRİRSE SEVİNİRİM!

Ynt: YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM!

Uzel 240 s ler Masseyin ürettiği traktörler gibi zaten onlarıda uzel üretiyordu ismi Massey Fergusondu.Eskilerle Uzel arasında hiç bir fark yok eski 240 lar gibi kaliteli ve güzel.Ama diğerleri bence 5 para etmez. 240 a 30 bin lira vereceğinize 2.el 3060 lara bakın daha iyi oluyor bence.

Bence hiçbirinde alma massey 3625 modelini düşünebilirsin ithal avrupadan getiriyorlar montaj dahil avrupada yapılıyor. KONFOR, ÇEKİŞ, YAKIT kousunda her ikisindende iddialı :D

uzel ' in traktöründen daha çekişi iyidir masseyin şu anki traktörü bence denemeden önyargıyla karar vermeyin, ayrıca yakıt olarak ' da %20 daha az yakar, bu siteden massey ferguson 240S ler için neden kötü yorum yapıyorlar anlamadım ben bayii olarak şu an traktör yetiştiremiyorum, bence bu kadar marka fanatikliği yapmayın, bir taraftan masseyi kötülerken öbür taraftan new holland t480 ' i öneriyorsunuz 4 silindir 48 hp işbora motorlu tamamı çinden gelen sadece burda monte edilen traktörü bence bu kadar marka fanatikliği yapmayın kullanın deneyin öyle karar verin, bence hiç düşünmeden massey 240s alın pişman olmazsınız.