kubota 2530 tarla-bahçe performansı.. süper makina :)

Ynt: kubota 2530 tarla-bahçe performansı.. süper makina :)

FİYATLARI 25BİN TL.. AMA TRAKTÖRDE YOK YOK HİDROLİK SHUTLE BİLE VAR DEBRİAJSIZ İLERİ GERİ.. SONRA GERCEK 4X4.. 900KG HİDROLİK KALDIRMA KAPASİTESİ YOLDA BENİM ÖNÜMDE GİDİYORDU MALATYADA TAM BASMAMIŞTI 21KM/H SÜRAT YAPIYORDU.. ATOM KARINCA GİBİ BİŞEY YANİ :) YAKITSA HİÇ YOK BUNLARDA DEPOLARI 18LİTRE ALIYOR ZATEN GEZ GEZ BİTMEZ :)

güzel görüntüler yavuz payşım için sağol arkadaşlar fiyatı pahalı diyorlarda yakıt az ve malatya peynir ekmek gibi satıyor yanımdca deneme trakörleri vardı 25 bg malatya hal müdürü aldı kendi arazisi için ona göre yorumlayın artık

HEMA 60 link=topic=40400.msg356517#msg356517 date=1299749968' Alıntı:
malaatyada bayisi kim kubotanın bilen varmı acaba .

bende malatyalıyım benim bildigim malatyalılar bunlara para vermez malatyada genelde en rahat satılan traktörler 135 240 ve 165 mf ler dir malatya peynir ekmek gibi satılacak makina deil bunlar bana göre :D

HEMA 60 link=topic=40400.msg356519#msg356519 date=1299750145' Alıntı:
bende malatyalıyım benim bildigim malatyalılar bunlara para vermez malatyada genelde en rahat satılan traktörler 135 240 ve 165 mf ler dir malatya peynir ekmek gibi satılacak makina deil bunlar bana göre :D

SEN NASIL MALATYALISIN KUBOTA BAYİSİ ÇEVRE YOLU ÜZERİNDE SAME BAYİSİNİN YANINDA KOCAMAN TABELASI VAR.. ŞEHİRLER ARASI OTOBUSLERLE BİLE GECSEN TABELASINI GÖREBİLİRSİN ALT GEÇİDE GİRMEDEN :) GÖRMEMEK İMKANSIZ.. VE KALDIKİ 2 AYDIR BAYİ ACILMIŞ 22TANE BU TRAKTÖRLERDEN SATMIŞ 2 TANE BÜYÜK TRAKTÖR BİZLERE SATTI BİRİ ŞUAN ORADA SERGİDE YAHYA ABİNİNKİ... VE YOGUN Bİ İLGİ VAR ORADA BİRAZ OTURDUM 10LARCA KİŞİ GELİP SORDU BAKTI COK İLGİ CEKİYORDU..

AKINCILAR KUBOTA BAYİSİ.. ESKİ TUMOSAN BAYİSİ OLUYOR AYNI ZAMANDA.. MUSTAFA AKINCI BAYİSİ..

AYRICA BU VİDEOLARDAN HAZIRLADIKLARI REKLAM FİLMİNİ YEREL KANALLARDA YAYINLATMIŞLAR..

eski tümosan bayisi bırakmısmı tümosanı tümosan bayisi al tar mıydı neydi orayı iyi bliyorum tabiki ben bayisi kim diye sordum sadece malatyada o küçük 2530lar pek iş yapmaz malatya toprakları genelde çok eğimli ve taslı 240 lar 135 mf ler dahi dogru dürüst iş göremiyo malatyada

ceya023 link=topic=40400.msg356538#msg356538 date=1299752085' Alıntı:
SEN NASIL MALATYALISIN KUBOTA BAYİSİ ÇEVRE YOLU ÜZERİNDE SAME BAYİSİNİN YANINDA KOCAMAN TABELASI VAR.. ŞEHİRLER ARASI OTOBUSLERLE BİLE GECSEN TABELASINI GÖREBİLİRSİN ALT GEÇİDE GİRMEDEN :) GÖRMEMEK İMKANSIZ.. VE KALDIKİ 2 AYDIR BAYİ ACILMIŞ 22TANE BU TRAKTÖRLERDEN SATMIŞ 2 TANE BÜYÜK TRAKTÖR BİZLERE SATTI BİRİ ŞUAN ORADA SERGİDE YAHYA ABİNİNKİ... VE YOGUN Bİ İLGİ VAR ORADA BİRAZ OTURDUM 10LARCA KİŞİ GELİP SORDU BAKTI COK İLGİ CEKİYORDU..

AKINCILAR KUBOTA BAYİSİ.. ESKİ TUMOSAN BAYİSİ OLUYOR AYNI ZAMANDA.. MUSTAFA AKINCI BAYİSİ..

AYRICA BU VİDEOLARDAN HAZIRLADIKLARI REKLAM FİLMİNİ YEREL KANALLARDA YAYINLATMIŞLAR..

arkadasım elazığlısın sen galiba bizde bu yaz elazıg erkunt bayi sahinler galeriden bir hema 5875 aldık adamlar cok iyi ve dürüstlerdi tanıyormusun onları.

kardeşim ben elazığ ağınlıyım benim ilçemde 25 bg güzün aldılar tarlada yani çütteki performası 135 ve 240 iyi ben gözümle gördüm beş para etmez 35 likler hiç bir özelliği yok kendisini zor taşıyor ama küçük diye 12milyara kadar satılıyor hiç bir teknik özelliği yok sana şöyle söylem en fazla 2 yılda malatyada söz sahibi olur

ceya023 link=topic=40400.msg356538#msg356538 date=1299752085' Alıntı:

Malatya ' da o kadar da satmıyor dışarı illere verebilir ama ben her gün malatyanın ilçelerini tek tek geziyorum öyle bir satış yok, aslında güzel traktör inceleme fırsatım oldu ama Hema alan arkadaşın dediği gibi Malatya engebeli bir yerdir, siz de hak vereceksiniz ki bu traktörler dar engebeli yerde çalışamaz devrilem riski çok fazla düze bahçeler için uygun bir traktör ama zor satar, birde malatya insanın ağzı çok yandı, bir ara universal çok sattı ama şu an servis ve parça sıkıntısı ortada, tümosan alanlar hakeza, bundan dolayı insanlar massey fergusonu ve new holland ' a kolay kolay bırakmazlar.

ferhat44 link=topic=40400.msg356849#msg356849 date=1299768126' Alıntı:
Malatya ' da o kadar da satmıyor dışarı illere verebilir ama ben her gün malatyanın ilçelerini tek tek geziyorum öyle bir satış yok, aslında güzel traktör inceleme fırsatım oldu ama Hema alan arkadaşın dediği gibi Malatya engebeli bir yerdir, siz de hak vereceksiniz ki bu traktörler dar engebeli yerde çalışamaz devrilem riski çok fazla düze bahçeler için uygun bir traktör ama zor satar, birde malatya insanın ağzı çok yandı, bir ara universal çok sattı ama şu an servis ve parça sıkıntısı ortada, tümosan alanlar hakeza, bundan dolayı insanlar massey fergusonu ve new holland ' a kolay kolay bırakmazlar.

katılıyorum sana engebeli yeerlerde olmaz bu birincisi ikincisi malatya ciftcisi artık otomatik turbo ilaç makinaları ile ilaçlama yapmaktadır bu ilaç makinaları geneli 2000 ton bu motor ne onu bayır yerlerde tasır nede büyük kaysı agaçlarına ilacı yetiştiremez nasıl olur adamın büyük traktörü vardır agacın altına girmiyodur ozaman belki düşünebilir: