bilmediğimiz bir konuya yorum yaparsak...

Ynt: bilmediğimiz bir konuya yorum yaparsak...

gülermisin ağlarmısın dünyada bu milletin bir örneği daha yoktur. bilmiyorsan konuşma be kardeşim. ve tarih öğretmeni nasıl oluyorda piramitleri bilmiyor ve deniz yoluyla kaçırılmıştır diyor anlayamadım.... çocuklara ne öğretecek bu öğretmen !

poyrazatif link=topic=40433.msg357033#msg357033 date=1299776796' Alıntı:
gülermisin ağlarmısın dünyada bu milletin bir örneği daha yoktur. bilmiyorsan konuşma be kardeşim. ve tarih öğretmeni nasıl oluyorda piramitleri bilmiyor ve deniz yoluyla kaçırılmıştır diyor anlayamadım.... çocuklara ne öğretecek bu öğretmen !
bu adam çocuklara yanlış bilgi verecek :D kara yoluyla daha kolay götürülür zuha-*-s zuha-*-s

yaw olamaz böyle bisey, kurgudur, senaryodur. en azindan ben öyle olmasini temenni ediyorum. gerci birindede özgürlük anitinida calmislar demislerdide biri acayip sinrilendiydi. iste bunlarda öyle. bide köylüye cahil der sehirdekiler.)))) yazik bunlara yazik....ib*eye bak yaw, tarih ögretmeniymis ama büyük ihtimal gemiyle kacirilmistir diyo.

;D ' ' Kıbrısı nasıl bilmeiz ya biz nasıl TÜRK ' üz Kıbrıs Karadenizde değil mi le? ' ' ;D zuha-*-s zuha-*-s Bu ne be abi sonumuz içler acısı yakında 10 yıl önceki tarihimizi unutacaklar ıh-*-s