buda benim hemadan resimler

Ynt: buda benim hemadan resimler

HEMA 60 link=topic=40434.msg365549#msg365549 date=1300895955' Alıntı:
manevra derken kırım mı az oluyo eger kırım az ise onu bi ustaya götür aksıın kenarlarındaki tırnagı spiralle biraz aldır rotlarıda ayarlat olur bizde 5875 in kırımını hema servisi ayarladı mükemmel manevrası var ...
dreksiyonu tam kırdıgın zaman proplem yok gibi duruyo ama tarlada falan tek firen yaptıgın zaman fıat traktörleri gibi önünü çalmıyo

hemanın önü fiat gibi deilki çok agırdır normal okadar bide 60 lık hemanın aks ları motorun gücüne agırlıgına göre zayıf kalıyo tarlan cok meyiilliiyse cukurlara olsun tek fren yapıp birden aksları kırabilrsin dikkat derim

Black.Boyss.37 link=topic=40434.msg365559#msg365559 date=1300896501' Alıntı:
sanzımanla alkası yoktur bence .. hema 60 ın dediği yöntemi deneyin faydası olur.
ben şanzumanla alakayı şöyle kurdum. tarlada pitinaja zorlarken tek taraf yapmıyo mutlaka çift taraflı zorluyo onun içi şanzumandan diye düşündüm.. gende ilgi için teşkr. alıştık bizde zaten kullana kullana..

hema3860 link=topic=40434.msg365564#msg365564 date=1300896759' Alıntı:
ben şanzumanla alakayı şöyle kurdum. tarlada pitinaja zorlarken tek taraf yapmıyo mutlaka çift taraflı zorluyo onun içi şanzumandan diye düşündüm.. gende ilgi için teşkr. alıştık bizde zaten kullana kullana..
o dif ile ilgilidir fordların muthiş bi dif vardır tek taraf cukurda olsa sıkışsa bile hep ikisi birden asılır kanat cırptırmayı biliyosanız o sorun kalkar..