YENİ ALDIĞIMIZ TARLALAR -TD YOLCU.

01.02.2010
5,124
1,139
Aksaray

Selamlar arkadaşlar bugünlerde 3 parça tarla aldık bölgemizde pancar ekiminden ayçiçeği tarımının yaygınlaşması ve getirisininde yüksek olması pancar fabrikasının 3 yıllık sah uygulaması dolayısıyla araziler çok kıymetlendi bölgemiz sulak ve kaliteli verimli topraklara sahip

Bu tarlayı 18.500 tl aldım tarlama yakın trafa kuyumda var bu yıl pancar ekeceğim buraya .
yukayer.jpg

Bu tarlayıda icara ekiyordum satlık ettiler başka biridaha müşteri oldu iş iddaya gitti ben aldım ama tuzlu oldu biraz 40 dekara yakın 117.000 tl ye aldım normalde 100.000 alınırdı
tarla1.jpg

Bu tarlayıda Babam biladere satın aldı bilader sosyal 3. sınıfta okuyor babamın tarlasına sıfır bölge toplulaştırma bölgesi resimdede fark edersiniz tarlalar düzgün şekilli burası Eşmekaya mevki onlar benden hesaplı aldılar orada fiyatlar düşük
erdodu.jpg

Benim aldığım yerler kendi kuyularımdan sulanıyor Babamın aldığı yerde kendi kuyusundan sulanıyor

Ynt: YENİ ALDIĞIMIZ TARLALAR -TD YOLCU.

Sağolun arkadaşlar.
memory43 link=topic=40444.msg357108#msg357108 date=1299781618' Alıntı:
hacı hayırlı olsun maşallah iki ay demeden işi bağladın ekim zamanı ara yardıma motorları sarıpta gelem td giderse anlş-*s
Sağolasın Mehmet TD yolcu zaten 47.000 peşin pazrlık yaptım anlş-*s bu günlerde götürmeye gelecekler hepsini kaptamıyorum zaten babamdan borç alıyorum biraz
Yardıma ihtiyacım olursa ararım seni EYVALLAH kardeşim.

hacimmet link=topic=40444.msg357117#msg357117 date=1299782163' Alıntı:
Sağolun arkadaşlar.Sağolasın Mehmet TD yolcu zaten 47.000 peşin pazrlık yaptım anlş-*s bu günlerde götürmeye gelecekler hepsini kaptamıyorum zaten babamdan borç alıyorum biraz
Yardıma ihtiyacım olursa ararım seni EYVALLAH kardeşim.
hacım ne zaman dersen nail abiyle atlar gelirizi iç-*-*

Hayırlı olsun. Bol kazanç sağlarsınız inşallah. Bizim burada kalmadı artık böyle tarla alma işleri. Fiyatlar çok yüksek. Zaten her yer planlı projeli oldu. Keşke bizde de böyle olsa bizde alabilsek. Ama burada anca icara tarla alınır...:(

Hayırlı olsun abi bizim burada 1 dönümü (1000 m2) 5 bin tl çok pahalı galiba bizim buralar ))) 50 dönüm yer 200 bin lirayı geçer almaya kalksan ıh-*-s

hayırlı uğurlu olsun toprağın gözünü seveyim bende bizim köyde birisi saksıda toprak satsa alırım tekrar hayırlı olsun td ye gelince kafanı yorma tez zamanda alırsın inşallah biladergir gece gündüz nh yapıyor bi tanede sana yaparlar ok-*-s

Hayirlu ugurlu olsun haci gardas. Allah bol kazanc nasip etsin. Tek parca ve bayaa büyük tarlalar almissin. Adam yorulmaz bu tarlalarda. Burdan kaldirdiginla insallah yeni T4 alirsin.)))