ALIRSIN FORD OLURSUN LORD şehirde köyde dağda tarlada ideal araç

Ynt: ALIRSIN FORD OLURSUN LORD şehirde köyde dağda tarlada ideal araç

saolun sizlerede nasip olur inşallah
can boğazdan gelir yakacakki gidecek bayiden çıkar çıkmaz gaza yüklendim sanki altımdan kayıp gidecek 185 i gördüm hiç farkettirmiyor.
virajlara falan girişi çok rahat

bu arabalar da güzel ama pek fordu sevmediğimden ısınamıyom gitsin ..
birde seninki siyah galiba abi ön panjur sis cerceve ve kapı kollarını fln krom yap daha hoş gözükür ;)
güle güle bin..

aracın orjinalliğini bozmak istemiyorum sade görüntü daha iyi almadan önce hepsini yaptıracaktım krom nikelajların hatta pazarlığınıda yapmıştım ama arabayı almaya gittim ve böyle olması daha hoşuma gitti ve yan basamak ve tavandakileri taktırdım.

eğer arabanın görünüşünden bıkarsam ozaman diğer nikelajları taktırırım

19706519455784788561224.jpg

19971619455779588431224.jpg

güzel seçim kardeş bende yeni 90 lık lx ini aldım benimki fişek gibi gidiyo 110 luğunu nası olduğunu düşünemiyorum artık
yakıt nası şehir içi kaş litre yakıyor

teşekkürler daha 300 km oldu ilk yakıtı bayinin karşısında aldım onuda depoyu doldurmadım 200 tl aldım orda 12 gösteriyodu 8.7 ye kadar indi ama kar yağdı hava soğuk rplentide çok bekliyorum 2-3 gündür 9.7 yi falan gösteriyor seninki nekadar gösteriyor

bizdede 2005 i var bunun ama pek beğenmiyorum arka akslarda makas olduğu için hiç rahat değil virajlarda ve bozuk yollarda çok kötü ya traktörün römorkunda git daha iyy :D :D :D

ahmetornek link=topic=40494.msg358089#msg358089 date=1299878214' Alıntı:
bizdede 2005 i var bunun ama pek beğenmiyorum arka akslarda makas olduğu için hiç rahat değil virajlarda ve bozuk yollarda çok kötü ya traktörün römorkunda git daha iyy :D :D :D
almadan önce söylecektin neyse bizim ilçenin ara yolları asfalt deil ve çok çukurlu şimdilik bana rahatsızlık vermiyo birde kusura bakma ama virajlarada rahat giriyo tabi gidipte binek araç gibi olmaz ama bende 97 kartal var ondan çok çok iyi viraja giriyor

murat_saribas link=topic=40494.msg358088#msg358088 date=1299878181' Alıntı:
teşekkürler daha 300 km oldu ilk yakıtı bayinin karşısında aldım onuda depoyu doldurmadım 200 tl aldım orda 12 gösteriyodu 8.7 ye kadar indi ama kar yağdı hava soğuk rplentide çok bekliyorum 2-3 gündür 9.7 yi falan gösteriyor seninki nekadar gösteriyor
benimki 7.5 ile 8.2 arasında değişiyo ne kadar devirli kullanırsan o kadar yakıyo