Sahibinden Yani Dedemdem Satılık TÜMOCAN 74-80 DTK

Ynt: Sahibinden Yani Dedemdem Satılık TÜMOCAN 74-80 DTK

doganbey1 link=topic=40516.msg358373#msg358373 date=1299930478' Alıntı:
:D Aga valla sattık sattık :D yoksa başka fuara kalır d az yardım edin paylaşın bişi yapın da satılsın gali :D hemen devir verilir

Vallah arayan olsa söyleyelim. Ama bizim buralarda pek arayan yok. İnternetten bakmak lâzım. Bu fuara kadar satamazsan. Bir daha taa Çorlu fuarına kalır...:D

:D motoru satma sebebimiz sıfır 90-80 82-80 74-80 dtk almak hangisi uyarsa. aga valla yapacaz bişiler. sen benden çok biliyon siteleri :D ilan verirsin bnm adıma :d

ıveco motorlu demişsin yanlışın var alacak kişiyide yanlış bilgilendirme tümosan traktörlerinin hiçbirinin üzerinde ıveco kullanmıyor kendi ürettiği tümosan motoru kullanıyor ıveco motorlar sadece türkiyede türk fiatın bazı serilerinde ve new holland td serilerinde orjinal ıveco motor var gerçekten niyetiniz varsa traktörü değiştirmeye gidin tarım fuarında anlaşın takasa sokun traktörü hiç böyle başınızı ağrıtıp uğraşmayın hayırlı müşteriler...

Doğan dedeye söyle takasa girsin eğer satılmazsa en güzeli öyle olur kesin değiştirecekseniz.

djzeus link=topic=40516.msg358396#msg358396 date=1299933339' Alıntı:
ıveco motorlu demişsin yanlışın var alacak kişiyide yanlış bilgilendirme tümosan traktörlerinin hiçbirinin üzerinde ıveco kullanmıyor kendi ürettiği tümosan motoru kullanıyor ıveco motorlar sadece türkiyede türk fiatın bazı serilerinde ve new holland td serilerinde orjinal ıveco motor var gerçekten niyetiniz varsa traktörü değiştirmeye gidin tarım fuarında anlaşın takasa sokun traktörü hiç böyle başınızı ağrıtıp uğraşmayın hayırlı müşteriler...

bende öyle biliyorum motoru tümosan üretiyo. motorun karterinde iveco yazıyo olması lazım oda o parçayı iveco ürettiği için galiba tam emin değilim ama

anayurtlu link=topic=40516.msg358413#msg358413 date=1299935180' Alıntı:
Doğan dedeye söyle takasa girsin eğer satılmazsa en güzeli öyle olur kesin değiştirecekseniz.

bende öyle biliyorum motoru tümosan üretiyo. motorun karterinde iveco yazıyo olması lazım oda o parçayı iveco ürettiği için galiba tam emin değilim ama
sadece bir iki parçasını ıveco üretiyor oradada ıveco yazıyor tümosan kendi motorunu kullanıyor ıveco motor italyan olduğu için daha çok tutuluyor ve daha sağlam uzun ömürlü o yüzden çoğu traktörde ıveco olmayan motoru ıveco deyip fiyatı biraz üzeri çekiyorlar

dogancan tümo güzel ama kubota başka gel senide kubota sahibi yapalım deden artık hiç inmez içinden :)) konya fuarında kubotları incelemeyi unutma :) bütceniz uyarsa tavsiye ederim

Evet abi makina temiz ya bizim bütçeyi dedem kısıtladı. Yani maksimum aş çatlasın yer yarılsın 50 bin tl lik makina gerek :D arkadaşlar bilmediğimden öyle yazdım. Kusura bakmayın hemen ilanda değiştirecem kimseyi kandırmaya niyetim yok.

doganbey1 link=topic=40516.msg358513#msg358513 date=1299943759' Alıntı:
Evet abi makina temiz ya bizim bütçeyi dedem kısıtladı. Yani maksimum aş çatlasın yer yarılsın 50 bin tl lik makina gerek :D arkadaşlar bilmediğimden öyle yazdım. Kusura bakmayın hemen ilanda değiştirecem kimseyi kandırmaya niyetim yok.
başkan olmdı şimdi bu Tümo, sen Kubota düşün.... uyy-*s