Bu da benim olmus hatıralarım

* daha 2 hafta once  pejegout kapısyoz pejegout sıkıstı  duragın ustune cıktı
* sofore verdim arabayı  kırmızı yandı neyse bizimki ayagı debrajda bi cekti  ondede opel vardi daha sıfır plaka bile ok gecici plakalı adamın tampon catladı
* yene sofore verdim koseyi donecekk  bi kız gecti bakmaya kıyamasıın kıza bakarken arkadan gecirdi
* gurceme rampadan  iniyom artislik olsun derken frene basık cekiyom (havalı fren oldugundan cıs cıs diye otuyo ) ara sokaktan araba firladi ......
* lastik patladı aldım sanayiye gidiyom yaptırcam diye hava sıcak kapıda acık kasisden sert gectim bide park halinde bmw 5.20 2006 model  lastik bi firladı bmw sol kapı sehit
*bi gunde 15~16yaslarındayım  yeni graj onundeyiz yolcu biri kustu kusunca  bizimkine kusuk tutyormus atladı assaga sen al git dedi ben ortada kal tım tek basıma neyse allah kerim dedim son duraga kadar gittim;
Bİ de babam anlatıyo
Eskiden ayakta yolcu oldumu 1 hafta kapatıyorlarmıs
araba full polis gorunce yolculara el cırpın diyo kaseti koyuyo sonra polis durdurunca bune hal diyo babamda Dugune gidiyoz araba bugum kapalı diyo
bi gunde gec kalacak dk dan  yakıyo 4lü ler hasta var diye tam gazz

Ynt: Bu da benim olmus hatıralarım

araba full polis gorunce yolculara el cırpın diyo kaseti koyuyo sonra polis durdurunca bune hal diyo babamda Dugune gidiyoz araba bugum kapalı diyo
bi gunde gec kalacak dk dan yakıyo 4lü ler hasta var diye tam gazz

bunlar süperr

bi gunde gec kalacak dk dan yakıyo 4lü ler hasta var diye tam gazz

Yolcularda çok salakmış yani kusura bakmayın ama. Dolmuş doluysa ben polisin gelmesini beklemem kendim ararım. O yüzden dolmuşçularla aram biraz papazdır. Hele köy otobüsleri, nasıl tepemi attırıyorlar, jandarma çevirsin diye dua ediyorum yolda. Öküz herifler bedava gidiyoruz sanki sıkış tepiş... kız-*sw

Mustaf-a Eskisehiri link=topic=4661.msg48456#msg48456 date=1213369519' Alıntı:
Yolcularda çok salakmış yani kusura bakmayın ama. Dolmuş doluysa ben polisin gelmesini beklemem kendim ararım. O yüzden dolmuşçularla aram biraz papazdır. Hele köy otobüsleri, nasıl tepemi attırıyorlar, jandarma çevirsin diye dua ediyorum yolda. Öküz herifler bedava gidiyoruz sanki sıkış tepiş... kız-*sw
Burasi Turkiye Abi hos karisiliyacan... :D

Valla ben bu işlerden anlamam ama pek çok seyahat etmediğim için. En iyi şehirler arası sefer yapan seyahat firmalarının otobüsleri. durmak yok tam gaz devam.