KUBOTA M8540 İÇ GÖRÜNÜM.. ( gecen videoda sesini duymayanlar için..)

04.10.2008
4,134
195

bugun bi video daha çektim traktör yerler çamur oldugu için bugunde parkta bekledi köye götürmedik.. traktör sıfır oldugu için tam gaz vermedim 2000 devir civarlarında sesini aldım.. traktöre tam gaz verdigimde bile en ufak bi titreşim yok.. traktör soguk olmasına ragmen kabin içine cok az ses alıyor.. kubota kullananların dedigine göre traktör tarlada 15 dakka çalışınca motoru bi taksinin ki gibi sessiz oluyor muş.. bugun nh serviside gelip inceledi traktörü.. şuan olumsuz bi yorum yapan bi kusur bulan olmadı tarladada deneycegiz onuda gecerse süper traktör..

http://www.izlesene.com/video/kubota-m8540-ic-gorunum-palu-elazig/3158987

kubota m8540 iç görünüm.. Palu ELAZIĞ

Ynt: KUBOTA M8540 İÇ GÖRÜNÜM.. ( gecen videoda sesini duymayanlar için..)

çok devirli traktör tam gaza basmadım hiç ama 3000 devri buluyor basınca.. daha yeni oldugu için ilk 50 saat tam basmayın diye yazıyor katalogunda 50 saatten sonra basın yazıyor :)

video izlesende görunuyor izliyorum ben ama buraya atınca hata veriyor başka yere yukleyecegim..

videoyu şimdi gördük yavuz abi gerçekçekten baya gaz yiyiyor hem daha 20 gazda birde ibrelerin orda bir ışık yanıp sönüyo otelefon ışığımı?

hayırlı olsun kardaş güle güle kullanın iii güzel herşey varda lift yada elektro lift matik göremedim yani bagımsız kaldırıcı yok heral ok-*-s ??*-s :S iç-*-* iç-*-*