su boruları

salma sulama için arılı boru alsım 11o luk 700 mt. şimdide 500 mt. 75 lik lazım ama arılı pahalı araştırdım elmas boru var urfa ' da imal ediliyormuş fiyatı da cazip kullanan bilen varmı bu borunu sağlamlığı nasıl?

Ynt: su boruları

ozcan333 link=topic=40541.msg358867#msg358867 date=1299964825' Alıntı:
salma sulama için arılı boru alsım 11o luk 700 mt. şimdide 500 mt. 75 lik lazım ama arılı pahalı araştırdım elmas boru var urfa ' da imal ediliyormuş fiyatı da cazip kullanan bilen varmı bu borunu sağlamlığı nasıl?

Kayseri tarım fuarında stand açmışlardı konuştum,

Fiyatı pek de cazip gelmedi sana kaç dediler bilmiyorum ama,

dayanıklılıgı konusunda Bir bilgim yok,

lakin şu anda Akplas geçerli bir ürün ve fiyatıda gayet normal...

alacağın boruların araştırdığın fiyatlarını yazsan daha iyi olur arkadaşlar ona göre kıyas yorym yapar arılı boru pahalıdır ama iyidir bzde yağmurlamada esen palastık boruvar gayet güzel 90 lık 23 lira 140 lık 60 160 lık 90 lira civar bizim burada aşa yukarı bütün markalar üç aşa beş yukarı böle yani.. :S

Bende EGEYILDIZ Marka kullanıyorum

Yetmedigi için biraz daha alacagım Aşagı yukarı 15 tane firma ile görüştüm

Aklımda kalanlar 75 likler

AKANSU plastik: 16 tl.tl

PANPLAS : 16,5 tl

MARDİN PLAST : 13,5

EGE YILDIZ : 19 tl

ARILI : 18,5 tl

AKPLAS : 13 tl

ELMAS : 13,4 tl

ege pan arılı akpalst bılınen markalar dıgerlerı yabancı geldı bana ıclerınden ege yıldızı tek gecerım erhas var guzel boru fıyatlarını bılmıyorum ak plast ıyı ama sıcakda cok esnıyor kullanım bakımındanda sıkıkıntılı ama kafa atma patlama catlama gıbı sıkayet duymadım bugune kadar

arkadaşlar AGRO die bi boru var sakın yanılıp yenilip almayın bizde 75lik 100 tane vardı öldürdü hergün 1-2 tane patladı basınçtada bişey yok normal 11,5luk pancar motora 20 tane fiskiye takıyoduk öleykende günlük bitene patladı..ama aynı sene krediyle 800 tabe flanda SAĞLAM marka aldık hiçbi sorun yok ANTALYA yapımı alın demiyorum ama karşılaşırsanız korkmayın gerçekten sağlam :)