hattat a70

Ynt: hattat a70

murat_saribas link=topic=40575.msg359443#msg359443 date=1300043442' Alıntı:
ERKUNT SAYFASINDA AÇARSAN BU KONUYU BENDE DERİMKİ BİŞEYE YARAMAZ HANİ BAŞKA SAYFADA AÇSANDA BİŞEY DEĞİŞMEZ YA
neye dayanarak yaramaz diyon elindeki motorun motoruyla %100 aynı ve hpside ve torku vitesleri dersen 12+12 levyeli 4 spolvalf çıkışlı 540 540e kuyrukmili .kilima 4x4 dügmeli defransiyel kilidi dügmeli
3200kl kaldırma gücüne sahip hidiroligi toplam agırlıgı 3860kl .yag sogutucu var frenleri 4 tekerden ve bastımı kitliyor kabini geniş görüş acısı mükemmel kullanışlı yan yolcu koltugu mevcut
senin motordan neyi eksik bir motorda olması gereken herşey mevcut vitesleri şakır şakır

gardaş dayımda 70 t var pancar tarlasında aynı pullukla tarla sürdük önümde gidemiyor şanzumanları farklı ben ikinin üçüyle gidiyorum dayım koltugin altında bişe var onu bükmeyince yüksek viteste gidemiyor hemen boğlıyor nasip olurda takışırsak videosuna bakarsın

CEMİL EFENDİ link=topic=40575.msg359469#msg359469 date=1300044525' Alıntı:
gardaş dayımda 70 t var pancar tarlasında aynı pullukla tarla sürdük önümde gidemiyor şanzumanları farklı ben ikinin üçüyle gidiyorum dayım koltugin altında bişe var onu bükmeyince yüksek viteste gidemiyor hemen boğlıyor nasip olurda takışırsak videosuna bakarsın
sendeki ne dayındaki ne ikiside hattat mı

şarklılı18 link=topic=40575.msg364113#msg364113 date=1300721209' Alıntı:
kardeşim bellide olmaz HATAT ı yabana atma tamam erkunt kolay kolay ezilmez ama hattatın da işi hiç belli olmaz gari ;D zuha-*-s
bi tarafa attıgım yok ikiside aynı parça var sadece şanzuman değişikte zf hema dan daha çok çeker die dusunuyorum :) rolantide bile stop etmiyo o özelligine hayranım :)

sivas bölgesinde olsan köyüne gelir arpa tarlasında ikisinide çite goyururduk ozaman görürdün kimin kimi ezdiğini
hattat ı yabana atılacak traktör deil herg yapımında videosunu çeker koyarım erkuntla ozaman ben konuşmam hattat konuşur

hattat da belki güzel traktör olabilir güzelde çekebilir ama her nedense erkunt gibi kısa sürede piyasaya oturamadı ve de firma olarak kendisini kanıtlayıcı bir demo çalışması yapmadı. erkunt ise idaa ettiği konuları her bölgede ispatladı.Yakıtının az oluşunu noter huzurunda belgeledi. bildiğim kadarı ilede hattat sadece sivas şarlışla ilçesinde çok satıldı merkez ve diğer ilçelerde hemen hemen hiç yok

hattat ve erkuntlarda perkins motor var şanzumanlarda birbirine yakın öyle olunca tercih yöreye göre değişiyor.ikiside kalıteli traktör bence

CEMİL EFENDİ link=topic=40575.msg359469#msg359469 date=1300044525' Alıntı:
Forumda bazı erkunt kullanan arkadaşlarda 12+12 erkuntun zf li erkuntu çifte geçtiğini yazmışlardı.hattat a70 te 12+12 olduğuna göre doğru olabilir.